Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 3-4-szer szült anyucik.1....

3-4-szer szült anyucik.1. menzesznél nem görcsöltetek be nagyon?

Figyelt kérdés
De nem akkor mikor megjött, hanem mikor már múlóban volt. Egyébként előtte a doki mindent rendben talált. Normális menzesz, de miért az 5. napon görcsöltem be? Egyébként szülés utáni 2. nap is pont igy voltam, de mondták,hogy ez normális többedszer szülőnél, mert nehezebben húzodik össze a méh. De ezt most nem tudom miért lehetett, olyan volt mint a szülési fájások. Azelőtt sosem görcsöltem menzesznél. És még csak erős sem volt a menzeszem. 4-szer szültem, 2 hónapja.
2010. aug. 29. 11:08
 1/2 anonim ***** válasza:
2 kislányt és 1 kisfiut szültem:) az eső kislány születése után semmi gond nem vot a menzeszemmel, a kisfiam születése után a menzeszem jópár napját végig tudtam volna sírni, annyira görcsöltem, majd a legkisebb lányom születése után mindig az utolsó 2 napon görcsölök:)
2010. aug. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi!
2010. aug. 30. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!