Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Amióta szültem (császár),...

Amióta szültem (császár), azóta fájnak reggel az izületeim. Mitől van ez ? Másnál is van így ?

Figyelt kérdés
Amikor terhes voltam, akkor a vége felé már kezdtek fájni az izületeim, főleg térd és derék környéken. Azt hittem, hogy csak a növekvő súlyomtól. De azóta is tart,nehezebben kelek fel az ágyból reggel. Napközben aztán már jó, ha szétmozgom. Ez már így marad ? Más is érez így ?
2021. szept. 7. 23:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen volt, pedig terhesen max a hátam fájt. Aztán miután megszületett a fiam utána én is nagyon sokáig alig tudtam kikelni az ágyból. Nem tudom mikor szűnt meg. Csak azt tudom, hogy szép lassan egyre jobb lett. 3 éves lesz a fiam, és már nagyon régen helyre jött, úgy egy évig tartott a folyamat, szép lassan javult.
2021. szept. 8. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez hormonális, nem a császárral van összefüggésben. Elvileg lassan elmúlik, nekem 16 hónapos, még vannak rosszabb és jobb napok
2021. szept. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hormonális probléma,de kérdező elmulik mikor baba 1 éves -1,5 éves lesz
2021. szept. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!