Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Egri kórházzal kapcsolatos...

Egri kórházzal kapcsolatos tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Aki mostanában szült Egerben, meg tudná írni a tapasztalatait? Milyenek az orvosok, a nővérek, a kórház felszereltsége, stb.? Van lehetőség 1 vagy 2 ágyas szobát kérni térítés ellenében?

Minden infót nagyon köszönök.


2021. szept. 8. 10:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Én igaz másfél éve szultem ott de azért hátha segit.

Nem volt fogadott orvosom, az ügyeletes orvos, szülésznő is maximálisan kedvesen és felkészülten fogadott. Végig segitettek, szóltak mikor mi történik, biztattak. Vajúdás alatt békén hagytak, ha szóltam rögtön jöttek, pedig 3man szultunk egyszerre. Minden rendben ment, gatmetszes kellett, szóltak róla. Sajnos belül is szakadtam, szülés után a varrasokat is profin csinalta. A babát rögtön rám tették, maradhatott is. Később elvitték ugye, mi pedig parommal mentünk a "vip" szobába, rákérdeztem hogy szabad - e éppen. 30 ezer ft volt a 3 nap. Hajnalban szultem, hagytak reggelig pihenni, utána kaptam meg a babát. Külön nem segitettek, nem is kértem. Egyszer kérdeztem, akkor készségesen válaszoltak a csecsemős nővérek. Fotózásra volt lehetőség. Ők furdettek a babát. Papirmunka gyorsan megvolt, rendben ment minden, johettunk haza.


Nekem nagyon jó élmény maradt.

2021. szept. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, hogy ilyen részletesen megírtad! Szuper, hogy ennyire pozitív tapasztalatod volt.
2021. szept. 8. 22:57

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!