Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Bakteriumm,laphamsejt a...

Bakteriumm,laphamsejt a vizeletben terhesen(utolso honap)..valaki hasonlo helyzetben volt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ma jott meg a ver eredmenyem,amin a vizelet uledek eredmenyem nem lett jo, bakterium,laphamsejtek vannak benne. A leukocyta ++-os lett. Volt valaki hasonlo helyzetben? 38 hetes vagyok, es nagyon felek. Penteken kell felvinnem az eredmenyt haziorvoshoz, illetve penteken megyek nst-re is, ott is ra fogok kerdezni erre, de addig is eleg nyugtalan vagyok emiatt, erdekelne ,ha valaki volt igy lett-e belole valami baj. A vedonom annyit mondom telefonon keresztul,hogy befolyasolja a szulest,illetve verszegeny is vagyok, de o szabin van, haziorvos lassa majd a leletemet, ennyit.
2021. okt. 27. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a nőgyógyász kellett nem a háziorvos


Kaptam a 39. Héten antibiotikumot, hogy ne legyen gond a szüléskor.

( baba tüdőgyulladást stb kaphat)

2021. okt. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

#1

Koszonom a valaszt! Igy akkor semmi problema nem lett ami erintette volna a picit??

2021. okt. 27. 20:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Tudtál vizelet leadás előtt mosakodni, illetve középsugaras volt-e? Ha nem, akkor amiatt is lehet ilyen eredmény, és akkor érdemes megismételni. Nekem ilyenkor ismételtek, főleg ha nem tudtam vinni vizeletet, mert itthon tudok fürdeni, aztán belepisilni a pohárba, de ott helyben nem. Főleg ha kicsit több folyásod van, akkor is lehet.
2021. okt. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha nincs benne nitrit, akkor inkább csak hüvelyváladék került bele.

Máskor mosakodj meg és középsugár vizeletet adj le. Amúgy 38 hetesen semmi bajod se lesz ettől.

2021. okt. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mivel nem itthonrol vittem vizeletet igy nem kozvetlenul elotte zuhanyoztam ugye..de orulnek ha csak ez lenne akkor az oka
2021. okt. 28. 07:26

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!