Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki a szülési fájásokat jól...

Aki a szülési fájásokat jól tűri, jól bírja. Ő tudja titkol azt, hogy szül, vajúdik, fájásai vannak?

Figyelt kérdés

2021. nov. 2. 09:58
 1/7 anonim ***** válasza:
97%

Persze, a szülést simán el lehet titkolni, csak arra kell valami jó szöveg, hogy miért esett ki a lábad közül egy csecsemő.


Hülye kérdésre hülye válasz.

2021. nov. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Abból kiindulva, hogy sokan titokban tudják tartani a terhességet a családjuk előtt is, azt is titokban tudják tartani, hogy szülnek. Félrevonulnak valahova ahol nyugalomban megszülik a gyereket, aztán jobb esetben inkubátorba teszik, rosszabb esetben...hát tudjuk na. Mondjuk azt még nem hallottam, hogy utána mit mondanak, mitől fogytak le hirtelen, bár szülés után egy darabig még azért elég nagy a pocak. Én valahogy képtelen vagyok elhinni, hogy a házastárs nem veszi észre a terhességet. Én akkora voltam, mint egy bálna. Akkora hasam volt, hogy ha akartam volna se tudtam volna titkolni.
2021. nov. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
Megindult szülést miért kéne eltitkolni??? Orvosi vészhelyzetet akarsz magadnak? Hogy az életedért küzdjenek a rohammentőben?
2021. nov. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Na, a mai fogyatékos kérdés is megérkezett. És ezt ugyan az az egy ember írja ki minden nap. Már unalmas kicsit.
2021. nov. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%
Persze, random időpontokban szoktam üvölteni és állva bepisilni, simán beveszi akárki körülöttem, hogy épp nem vajúdok. Ez egy mezei kedd nekem.
2021. nov. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%

Megérted, ha megnézel pár Youtube videót valódi szülésekről.

Aztán képzeld el, hogy sutyiban, egyedül csinálod! :DDDDD

Persze...

2021. nov. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
85%
Hát vagy 20 éve volt egyszer egy rádióriport egy ugyvednovel, aki a tini csecsemogyilkos anyukat védte. Kihívta a nagymama az orvost a kislányhoz, mert görcsei voltak és az orvos vesegorcsnek diagnosztizálta a szülési fájdalmakat. Faxa, mi? Emlékszem, sírt az ügyvédnő, hogy ungán megbocsáthatatlan amit a kislány tett, de az is, hogy az orvos nem vette eszre, szülést lat, nem vesegorcsot.
2021. nov. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!