Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Koraszülés jelei?

Koraszülés jelei?

Figyelt kérdés

Sziasztok 37.héten vagyunk éjjel arra keltem mintha pisilnem kellene de ez hüvelyen keresztül jött nemis értem ki a mosdóba törölközőbe kellett engednem(kisebb mennyiség).

Reggel bő hüvelyi folyásom volt fehér utána kicsit citromsárgásabb ami most folyamatosan ürül. Lehet hogy koraszülés lesz és ez már a nyákdugo? Folyamatos pisilési ingerem van és olyan érzésem mintha valami nagyon ki akarna folyni a hüvelyben. Görcseim nincsenek...van akinek így kezdődött? vagy valakinek tapasztalata van ilyen téren? Kicsit parazok koszonom


2021. nov. 5. 11:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel én nem ücsörögnék otthon, hanem orvoshoz mennék minél előbb.
2021. nov. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A magzatvíz kifolyik, nincs semmilyen pisilési inger. Én korán szültem, a 36. héten és semmilyen előjele nem volt, éjjel elfolyt a magzatvíz. A 37. héten már nem koraszülés lesz, hanem szülés, ilyenkor már nem koraszülött a baba, nyugodtan kijöhet.
2021. nov. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez már nem számít koraszülésnek. 36+4-re szültem, és nem kezelték így sem másként a lányomat. Szóval ne izgulj. 3-ból 2 szülésem így kezdődött. Nagyobb mennyiségű folyás, amiről nem tudtam eldönteni higy magzatvíz-e. Mind a kétszer rá 3 napra beindult a szülés. Könnyű szülést kívánok!
2021. nov. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!