Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az orvos mit csinál vizsgálat...

Az orvos mit csinál vizsgálat során, amitől beindulhat a szülés?

Figyelt kérdés

Egy kismamás csoportban többen írták, hogy kérték az orvost, hogy úgy vizsgálja meg, hogy abból mielőbb baba legyen. Sokaknak be is jött

Visszagondolva az előző babám is így indult meg. Reggel vizsgáltak, este szültem. De mit csinál ilyenkor az orvos6?


2021. nov. 15. 06:43
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Kitágítja a méhszájat.
2021. nov. 15. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Kézzel tágítja a méhszájat.
2021. nov. 15. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%

Nálam burokleválasztást csinált.

Ismerősnél a magzatvíz vizsgálat indította be.

2021. nov. 15. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
28%
Nem a mehszajat tagitja, hanem levalasztja a burkot
2021. nov. 15. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Méhszáj tagítás kézzel. Iszonyatosan fáj, aki ilyet kér szerintem ezzel nincs tisztába. Egyébként az orvos részről is etikátlan.

Én az első gyerek után ezért váltottam orvost mert én a naiv azt hittem a végén már fáj a vizsgálat csak később tudtam meg hogy nem,később jöttem rá h mi történt. Vizsgálat után barnáztam és aznap beindult a szülés pedig teljesen indokolatlan volt, 39 hetes voltam.

Na a második szülés előtt kifejezettem mondtam a dokimnak h na ezt ne...

2021. nov. 15. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor nekem ilyet biztosan nem csináltak, mert nekem nem fájt a vizsgálat egyáltalán.
2021. nov. 15. 08:53
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is mind a 2 gyereknél kézzel tágitott és levalasztotta a burkot. ( betöltött 40.het után ) de azon kívül hogy véreztem semmi sem történt.. tehát nem indult be a szülés. Egyébként igen, nagyon kellemetlen..
2021. nov. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
burok repesztés,méhszáj tágitás kézzel.
2021. nov. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!