Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miskolci Megyei Korhaz szulesz...

Miskolci Megyei Korhaz szuleszeterol mik a velemenyek, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2021. nov. 17. 20:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem jó tapasztalataim voltak, de ugyanannyi rosszat hallottam mint amennyi jót. Igazából attól függ, ki lesz épp ügyeletben amikor szülsz.
2021. nov. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én mostanában csak rosszat hallottam róla,de van pár jó szülési vélemény

Attól függ ki van ügyeletbe

Hallottam olyat,hogy anyuka teljesen egyedül volt,a baba féli kibújt,és akkor szaladtak be hozzá

2021. nov. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

2021.11.16-án szültem egy 4kgos 55cm is babát :)

Hozzá teszem első babás voltam.

Reggel 9től este 11órárs bújt ki, addig a kutya se nézett felém nyomták belém az oxitocint 2 is lefolyt...aztán megvizsgált egy szülésznő (eltünt a méhszáj)!szóltam hogy érzem hogy jön a baba de mintha nemis mondtam volna semmit!!

Mire oda értek a baba haja látszott, aztán kötöttek még egy infúziót de vénámat nem találták kékre zöldre verték a karomat, de ha ez mind nem lett volna elég, kiderült 2.nap hogy eltörték a kicsi vállát mivel nem fért ki.

És közölték hogy császározni kellett volna csak éppen nem ért rá senki a vihogástól.

Na ennyit a miskolci szülészetről!

Egy élmény volt! Soha többé nem válalok gyermeket miattuk! Örök lelki traumát tudnak okozni egy kismamának!

EGYSZÓVAL LEÍRHATÓAK: UDORÍTÓ!!!

2022. jan. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!