Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki tudja hogyan működik most...

Aki tudja hogyan működik most egy szülés levezetés leírná nekem?Gondolok itt arra , hogy mi a helyzet azóta amióta nem lehet bent a fogadott orvos?

Figyelt kérdés
Hallottam arról is, hogy lehet róla szó ,de megvan az ára. Annyi mint ha magán kórházban szülnél.

2021. nov. 20. 12:18
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Én kétszer szültem ügyeletben. Nem tudom milyen lett volna fogadott doktorral, de azt a pénzt a gyerekemre költöttem és utólag is úgy gondolom, hogy maximálisan hozzámálltak és kedvesek voltak. 🙂
2021. nov. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Kicsitvel olcsóbb mint magánkórházban szülni, és jelenleg én csak a soterol tudom hogy lehet így szülni szerződéssel. Ott 660ezer a szülés, 810ezer a császármetszés.


Egyébként ha nem így szeretnéd akkor semmi különös, bemész a kórházba ahová tartozol mikor eljött az idő, és az épp ügyeletes orvos segít világrahozni a gyermeked.

2021. nov. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak a SOTE-ról hallottam. Amúgy bemész, és jön egy orvos, aki épp dolgozik.
2021. nov. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én ugy olvasom az oldalon itt,hogy ugyan ugy zajlik mitn fogadott orvossal,csak annyival eltér,hogy fogadott orvosod helyett aki épp dolgozik,aki épp ügyeleets annál szülsz
2021. nov. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!