Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Jelezheti ez a szülés (lassú)...

Jelezheti ez a szülés (lassú) közeledtét? Mit tapasztaltatok a szülés előtti mondjuk 1 hétben? (Ami nem nyákdugó, magzatvíz, fájás.)

Figyelt kérdés
Pár napja nem alszok annyira jól, idióta álmok gyötörnek. Többször kell kimenni pisilni, a baba is össze-vissza ficereg (a szokásosnál is többet mozog), még éjjel is. Természetesen hulla fáradt vagyok, délután is aludnom kellett pár órát. Még a főzést sem tudtam anélkül végigcsinálni, hogy le ne üljek. Sokszor szomjas vagyok mint egy ló. Hol melegem van, hol fázok. Talán a bokám is elmezdett vizesedni. Ja és a szagom is olyan, hogy elhányom magam. 38+2 egyébként a terhességi kor. Gondolom ezek amúgy normális, szimpla terhességi tünetek, de nekem eddig jóformán semmi nem volt. Amúgy a babák akkor mozognak többet, ha jól érzik magukat, vagy ha már szűkös nekik a hely? Én úgy érzem, hogy ki fog szakadni a hasam, mint egy telepakolt nylon zacskó 😂 Nyilván kitaláltátok, hogy első baba lesz 😁
2021. nov. 25. 19:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mivel az utolsó egy hónapban bármi történhet így akár jelezheti is, de lehet kihúzod akár 42 hétig.
2021. nov. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezek pont semmit nem jelentenek 🤷‍♀️

Én úgy a 35-36.héttöl éreztem ezeket (kivéve szagom nem lett)

Kiirt napon szültem

2021. nov. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jelentheti is meg nem is. Pihizz sokat, hamarosan így vagy úgy de eljön az idő.. kitartás!
2021. nov. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Babák mocorognak, mert jól érzik magukat. Amiket írsz, azok lehetnek szülés jelei, de lehet nem szülés jel.
2021. nov. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!