Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy néz ki egy olyan ctg...

Hogy néz ki egy olyan ctg görbe, amiből arra következtetnek, hogy lassan szülés lesz?

Figyelt kérdés
Van egyáltalán, hogy a görbén hiteltérdemlően látszik, ha én amúgy egy deka fájást sem érzékelek?
2021. dec. 3. 12:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 2 héttel a szülés előtt hatalmas fájásokat mutatott, de én nem éreztem semmit. Akkor azt mondták ma megszülök. Hát nem így lett.

Szülés napján mikor már a falat vakartam fájdalmamban,meg épphogy csúcsósodott...szóval nem értem én ezt

2021. dec. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Érdekes 😁 Akkor jóformán találgatnak?
2021. dec. 3. 12:41
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is úgy volt mint az elsőnél. A Ctg-n nézett a doki, hogy hoppá ott egy fájás, és megint. Szülésnél meg kb semmit nem jelzett.
2021. dec. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nálam sem mutatott helyesen semmit. Első szülés közben a szülésznő csak a gép által mutatott fájásokat nézte, mondta, hogy még sokáig fog tartani. Ok, akkor gondoltam elmegyek pisilni, erre 5 perc múlva tolófájásokkal nagy volt a kapkodás...

Másodiknál konkrétan semmit se mutatott, én néztem egy mobilapplikáción a hosszát, hogy legalább azt tudja a szülésznő.

Előtte még 2 héttel volt már olyan ctg, hogy azt mondta, lehet, hogy este találkozunk.

2021. dec. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha fájásod van akkor mutatja és te nem érzed,ha nem jelez fájást akkro szülsz. 150-160-180 fájást nem érzed,de a 20-30-50-es fájásoknál érzed,mint ha falat kaparnád annyira fáj.
2021. dec. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

[link]


[link]


Az első szülésemnél nem tudom, hogy mit mutatott.


Másodiknál előbb kerültem kórházba, ott kezdődött a vajúdás. Nagy nehezen rám tették a gépet, de az semmit sem mutatott. Amikor már többször elpityeredtem és mozdulni sem tudtam, küldtek dokihoz. A kutyus rám tétele (3 ujjnyira voltam nyitva) és a baba születése között 1 óra 45 perc telt el.

2021. dec. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
98%
Én mondtam a szülésznőnek, hogy nyomnom kell, azt válaszolta, hogy ne butáskodjak, nincs is fájás jóformán rajta. 😅 Aztán 15 percre ezután megszületett a fiam. 😅
2021. dec. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ilyen.


A babàt monitorozzák érdemben, a méhtevékenység lehet egyénileg gyenge is egy könnyű szülés mellett is.


Nekem azt mondták egy jó ideig ne várjak a babára mèg.( zárt méhszàjjal)

Este az első nyilalós fájástól 3 órára meglett a baba..

2021. dec. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
100%
nagy
2021. dec. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
96%
Hát nekem semmilyen fajast sem mutatott a gép, pedig én azt hittem elajulok, 3 perces fajasaim voltak. Az sztkban az asszisztens ilyet szólt nekem, ilyen alacsony a fájdalom küszöböm??? Ha jobban magamnal lettem volna, elküldtem volna melegebb éghajlatra. Rá 4 órára megszületett a kislányom.
2021. dec. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!