Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ilyen értékek mellett, is...

Ilyen értékek mellett, is simán húzhatom a 40. hétig?

Figyelt kérdés
Most vagyok 38+4 hetes. A méhnyak szinte teljes eltűnt, annyira rövid már, és kb 3 ujjnyira nyitott a méhszáj. A baba feje kitapintható volt, annyira lent van. Reménykedhetek, hogy végre megszülök, vagy ne nagyon bízzak ebbe? (Már nagyon fájdalmas a járás is a baba feje miatt, jó lenne megszülni)

2021. dec. 22. 14:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
38+4nél bármikor történhet bármi
2021. dec. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Engem 3.5 ujjnyival már nem engedtek haza (mert messzebb lakunk a kórháztól) pedig csak rutinvizsgálat volt nst után. Burkot repesztett a dokim es 1 és negyed óra múlva már a kezemben volt a lányom.

Mikor burkot repesztettek akkor láttuk h bele volt kakalva a vizbe, úgyhogy valószínűleg még aznap beindult volna a szülés.


Azt gondolom ilyen értékekkel bármikor megrepedhet a burok. Hajrá

2021. dec. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én egy papucsnyira lakok a kórháztól. 😅 Csak már tényleg mozdulni se tudok, annyira lent van a feje.
2021. dec. 22. 14:55
 4/9 anonim ***** válasza:
3%

2. Bele volt kakálva a vízbe? Talán belekakált a gyerek a vízbe.

Egy másik kérdésnél kérdeztem egy másik válaszolót, hogy mi ez a fura szenvedős szerkezet. Mert én komolyan nem értem. Te miért így írod?

2021. dec. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez abszolút kiszámíthatatlan. Lehet, hogy holnap ilyenkor már meglesz a babád, lehet, hogy csak januárban
2021. dec. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Bele volt kakálva a vízbe vagy belekakált a baba vízbe nekem tökmindegy 🤷‍♀️


Akkor belekakát a baba a vízbe ha neked így jobban tetszik...

Nincs különösebb oka amiért így írtam... Számomra ugyanaz a jelentése...

2021. dec. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
3%
De annyira erőltetett és csúnya így. Te egyébként nem ugyanaz a válaszoló vagy?
2021. dec. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2-es és 6-os vagyok. Máshol nem kaptam ilyen kérdést (ha jól emlékszem, vagy legalábbis nem láttam, úgyhogy akit korábban kérdeztél nem én vagyok)
2021. dec. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kitartást kérdező? Így ezekkel az értékkel kihúzhatod bármeddig, de megszülhetsz karácsonykor is.
2021. dec. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!