Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akik télen szültetek, hidegben...

Akik télen szültetek, hidegben, miben mentetek be a kórházba és miben jöttetek haza?

Figyelt kérdés
Van egy kényelmes mackó nadrágom, illetve a férjem munkáskabátja, itthon általában ezeket hordom, mert ebben kényelmes. Viszont nem olyan szépek, hogy emberek közé mennék benne, ha így mennék szégyellném magam miatta. Van rendes kismama farmerom és kabátom, de már ezek is szűkek, a kabátot fel sem tudom rendesen cipzárazni. Így fogalmam sincs hogy mit vegyek fel ha be kell menni.
2022. jan. 10. 12:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kismama farmer + kabát, ami nem volt begombolva.
2022. jan. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Kismama farmer (viccen kívül AliExpress-en találtam megfelelőt, mert itthon a mèregdrága bababoltos is szűk volt az óriási hasamra, a hm-es meg már 12. héten szűk volt, mivel csak hasra híztam és összevissza 8 kilót, de 110 felett volt a haskörfogatom).

Kismama kabát.

2022. jan. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Teljesen mindegy, az odaút 15 perc volt, bemenni 2 perc és utána kórházi hálóing volt. Senki nem nézte, milyen a kabátom. Vegyél fel akármit, ami kényelmes, 10 perc alatt le fogod venni és haza már a saját ruháidban mehetsz, ami kb. félidőig kényelmes volt, az jó lesz szülés után is.
2022. jan. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%

Egyetértek a hármassal, teljesen mindegy mi van rajtad. A kórházban úgyis leveszed.

Rajtam a kabát kigimbolva volt, alatta egy óriás kötött pulcsi. Nadrágom volt, vettem két számmal nagyobb gumis derekú, nem kismama nadrágot.

2022. jan. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
57%

Kismama leggings, ruhával, bakanccsal és egy kabát, ami nem a legvastagabb téli kabátom, mert kocsival mentünk/jöttünk, arra az 5 percre amit kint tartózkodtam, feleslegesnek gondoltam pluszban cipelni a téli kabátot.

De én mondjuk szinte mindig így öltözködöm.

2022. jan. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
Jó volt rám a terhesfarmerem, és volt kamaszkoromból egy bő szabású csinos télikabátom, hál istennek akkor éppen az tetszett. :)))
2022. jan. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
57%

Kismama leggings + rugalmas anyagú tunika + (normál) kabát + csizma. A férjem a bejárat előtt tett ki, így néhány lépés volt csak, amit meg kellett tennem kint. Bent meg meleg volt már.

Ugyanebben jöttem haza.

2022. jan. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
57%
Én melegítőben és egy óriási pulcsiban mentem. Vizesedtem, és már nem jött rám a
2022. jan. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
57%
Elküldtem véletlenül. Szóval nem jött rám a terhes farmer se. Senkit nem érdekelt, 3 perc múlva már a hálóing volt rajtam úgyis.
2022. jan. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!