Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után mennyi ideig nem...

Szülés után mennyi ideig nem tudtatok normálisan székletet üríteni?

Figyelt kérdés

Ez a harmadik hetem és azóta már persze tudtam kakilni, viszont még mindig fájdalmas kicsit és szorulásom van. Kúpot is használok néha.

Mennyi idő mire helyrejön?


2022. jan. 31. 22:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hüvelyi szülés után gátseb mellett nekem 5 hétig volt gond. Borzasztóan fájt a széklet és a vizelet ürítése is. Utána jobb lett. Kb a 6-7. héttől nem volt gond vele.
2022. jan. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem szerencsèm volt, ès nem volt vele bajom. Nem is fàjt, mert nem volt gàtsebem.

A rostdùs ètkezésre, folyadèkfogyasztàsra èrdemes odafigyelni, az segìthet.

2022. febr. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kb egy hónapig volt kellemetlen.
2022. febr. 1. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Császár után egy hónap kellett, mire helyreállt a rendszer.
2022. febr. 1. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Kb 1 hónapig voltak gondok.
2022. febr. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
a gatsebem hamar gyogyult, de egy par hetig eltartott, mig a beleim a helyukre vandoroltak. Szorulasom volt, es nagyon gorcsolt a hasam wczes kozben... 😬
2022. febr. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
3 hét volt, nagyon fájt a gátsebem, nehezen tudtam magam ,,elengedni", nyomni meg kb. egyáltalán nem. De az inger sem olyan volt, mint a megszokott, hanem inkább azt éreztem, hogy tele van a végbelem, fura. Az se segített a helyzeten, hogy szülés előtt már brutál szorulásom volt hetekig, aztán mire a kemény rész kiürült, az is volt egy hét. Ehettem én bármit...még Magnosolvot is ittam, de semmi.
2022. febr. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
24.en szultem. Hazamenetelem napjan (27.) Reggel kerdeztek,volt e mar. Mondom nem,kaptam is valami lottyot,megittam. De siman hazaengedtek,senki nem kerdezte utana ujbol... Aztan itthon talan 29-en mentem kakilni... hat,mit ne mondjak. Borzalmas volt! Mintha ujra megszultem volna. De ha jol remlik onnantoo ment siman,annyi,hogy azert fajt kozben a varrat,de ezerszer jobban ki lehetett birni,mint az elso alkalmat... ha jol emlekszem olyan 2 honap kellett,hogy azt mondjam,mar a varratot sem erzem nyomas kozben.
2022. febr. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Fájdalommal nem volt gond


Szorulásom volt


Konkrétan majd 1 évig


Hiába szedtem akàrmit.vàltoztattam az étrenden, rost stb.


Terhes lettem

Megoldodott


Utána kezdődött megint, dulcosoft végül és az intenzív testmozgás hozott helyre ( inkàbb az utóbbi)

2022. febr. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!