Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Második szülésed miért lett...

Második szülésed miért lett sürgősségi császár?

Figyelt kérdés
Olyanok története érdekel, akik az első babát természetesen szülték, a második is annak indult, de valamiért sürgősségi császár lett belőle.

2022. márc. 1. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azért, mert zöld volt a magzatvíz és olyan szögben állt a fiam feje, hogy csak sok sok órára sikerült volna talán természetes úton megszülni… Sürgetett az idő és végül a doki így döntött.
2022. márc. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

1 vagyok. 6 órát adott a doki, hogy annyi idő alatt sikerülhet sima úton. Elmúlt ebből 5 óra próbálkozás, végül döntés született.

És indított volt, hogy ne teljen az idő a fájás várakozásra (magzatvízzel indult).

2022. márc. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Beilleszkedési rendellenesség.
2022. márc. 2. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Indították, és 5 óra vajúdás után leesett a szívhang. A nyakán volt a zsinór 3x is, ott lelkendeztek felette, hogy milyen ritkán látni ilyet... -_-
2022. márc. 2. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 4. Szülésem lett csaszár lepényleválás miatt 35. Hétre született a baba. Ma már masfel éves nagylány
2022. márc. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!