Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Második baba után mennyit...

Második baba után mennyit fogytatok?

Figyelt kérdés

Nekem az első baba után le ment 10 kg, utána vissza is jött, mert nem vettem észre sokáig hogy pajzsmirigy alulmüködésem lett.

Nyilván túl súllyal vagyok így az elején, arra lennék kíváncsi hogy második baba után, menyi kg ment le? Vagy nehezebb le adni hogy ha az elsőnél is rajtam maradt. Félek nagyon hogy egészségügyi problémáim lesznek ez miatt( cukorbetegség, stb.)

Próbáltam tisztán enni, és mozogni is, de nem ment semerre a mérleg, a tükörben láttam változást de az sem valami sok. Első babát 2 hónapig tudtam szoptatni, nem tudom számít-e valamit.

Köszönöm a válaszokat.



2022. márc. 10. 02:13
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Pajzsmirigy alulműködés van nekem is első szülés utántól kb. 72 kilóval kezdtem a második terhességem, 92 kg-ig ment fel a szülésig, majd 83-ról újra 72 lettem. Harmadik terhesség, megint 84nél járok, hátra van még 8 hét. Aztán remélem, hogy heti rendszerességgel pilates torna (a hátam miatt) és a 160 grammos diéta eredményt hoz majd. A szoptatás miatt mondjuk kb 200ra felemelem ezt. De nekem szoptatás alatt sikerült leadni egy év alatt a maradékot mindig.
2022. márc. 10. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%

Gyerekek elött olyan 70kg voltam. Abbahagytam a fogamzásgátlót, pikkpakk felugrott 3 hónap alatt a mérlev 78ra. Annyival, akkor lettem terhes.

Szülés után 2 héttel 77kg voltam, szülés után egy évvel 70.

Akkor hirtelen elkezdtem hízni. Ujra abbahagytam a fogamzásgátlót, hormonzavar, ismét 3 honap alatt +10kg.

Végül abból lement 2kg, mire terhes lettem (a 9.honapban a gyogyszer után). Másodszor is pont 78al kezdtem a terhességet.

Szülés utáni nap 74voltam. Azóta eltelt 5 hónap, és bármit csinálok 73alá nem megy a mérleg :/

2022. márc. 10. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, bízok benne hogy nem lesz rajtam nagy súly. És nagyon remélem le megy.

Ki tartást kívánok!

2022. márc. 10. 23:07
 4/4 A kérdező kommentje:
78kg kezdtem az első terhességet, 93kg mentem szülni, le mentem olyan 83-84kg,de vissza jött így 92 kg kezdem a másodikat. Nagyon félek. 😔😔
2022. márc. 10. 23:09

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!