Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Első szülésednél volt szükség...

Első szülésednél volt szükség gátmetszésre? Főleg azoktól kérdezem, akik mostanában (néhány éven belül) szültek!

Figyelt kérdés
Tájékozódni szeretnék, hogy milyen mértékben rutin ez mostanság.
2022. márc. 11. 09:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nálunk alap az első 2 gyereknél a gátmetszés ha kell, ha nem.
2022. márc. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Itt gátvédelemre törekednek, és minden jól ment, nem is vágtak, mikor szültem.
2022. márc. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
58%

kedves 5.

Tudom hogy mindenki gatvedelemben akar szulni es tiltakozik a vagas ellene, de sokszor jobb nem megkerdojelezni az orvos/szuleszno donteset


“repedtem egy kicsit, ilyen szempontbol mindegy volt hogy volt e vagy sem”

nem, nagyon nem mindegy mert oriasi mazlid volt, ugyanis szenvedhettel volna egy akkora rupturat, hogy sosem tudtal volna szekletet uriteni.

ugyhogy nem veletlenul vagunk amikor vagni kell

2022. márc. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
#5 vagyok: ha vágni "kell" akkor vágni kell, ez ilyen, de akkor nem is kérdezed meg, hogy "akkor most vágjunk, hogy gyorsan meglegyünk?", ahogy azt sem kérdezed meg, hogy "ó, most romlanak a baba életjelei, menjünk esetleg császározni, vagy még kockáztatunk?". Az én esetemben ez egy abszolút kényelmi funkció lett volna, és az orvos sem látta akadályát a gátvédelemnek. Ilyen szempontból bíztam az ő szakértelmében, hogy ha nagyon csúnya szakadásra lett volna esély, akkor közbelép. Én örülök neki, hogy nem vágott feleslegesen.
2022. márc. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
kérdező volt gátmetszés?
2022. márc. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!