Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Programozott császárt vállalna...

Programozott császárt vállalnak még a dokik, hogy nincs hálapénz?

Figyelt kérdés

Az elsőt hüvelyi úton szültem. Indítva lett, de sajnos későn, isszuk is a levét. A másodikat szeretném program császárral szülni, időben. Amíg volt hálapénz, meg lehetett beszélni a dokival az ilyesmit.

Most hogy működik?


2022. márc. 12. 15:22
 1/10 anonim ***** válasza:
20%

az utolso hetekben ugyis a korhazba jarsz majd ctg-re. akkor az ottani doki fog neked adni idopontot program csaszarra

az az orvos mut majd, aki aznapra ki van irva, te nem valaszthatod ki


egyebkent nem ajanlom a csaszart ha az elsot meg tudtad szulni, kerheted az inditast a terminusod napjara is, bar nem tudom mivel inditottak az elozot

2022. márc. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az elsőt 39+2 hétre indították. De már hetekkel előtte nagyon meszes volt a lepény, kevés a magzatvíz, a végén pedig már a szívhang is rossz volt.
2022. márc. 12. 15:33
 3/10 anonim ***** válasza:
37%

akkor ebben az esetben ez egy patologias terhesseg volt

a mostaninal amennyiben nem lep fel problema erdemes spontan szulni


csaszar utan nagyon nehez a felepules

2022. márc. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
Nem valószínű, mivel nem indokolt.
2022. márc. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
Mivel jelen esetben nem indokolt a császár, így nem fognak kiírni.
2022. márc. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%
Szemész cirka 50.000 ft-ért olyan papírt rittyent neked, hogy előjegyeznek császárra(mi igy csináltuk) ez 5 hete volt.
2022. márc. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a doki a magánrendelésén tud adni olyan időpontot program császárra, amikor ő van beosztva. De ha előtte indul be magától, akkor nem tud bemenni.
2022. márc. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kedves 6-os.Megkérdezhetem,hogy ez hol volt helyileg?
2022. márc. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8:

Hetes vagyok. Szerintem mindenhol. Én is kaptam már ilyen fülest, húgomnak lenne szükséges a császár, de jelenleg nem tudja megoldani. (Info nélkül ne ítélkezzen senki!)

2022. márc. 13. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

6os vagyok. Bármelyik magán szemész, aki a magánrendelőben tud szemfenéknyomást mérni.

Barátnőmtől NST után kérdezte az orvos, hogy az előző császár volt?

Ő meg viccből azt mondta, hogy, hát persze(előtte vizsgálta meg a doki...amnioszkopia is volt)

És előjegyezték 39+6 napra csaszarra.

A műtőasztalon kérdezték meg , hogy mi a sectio oka. Ő annyit mondott, hogy az orvos ezt mondta és pikk pakk megvoltak. Vicces 😁

2022. márc. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!