Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hány napig feküdtetek szülés...

Hány napig feküdtetek szülés után?

Figyelt kérdés
Amikor a nap nagy része ágynyugalom volt.
2022. márc. 14. 16:03
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
89%
Ameddig a kórházban voltam, onnantól hogy hazajöttem ( 2 nap ) mindent csináltam tovább ahogy azelőtt. Mind a 3 gyerekeknél így volt. A legkisebb most december 22.-en született. 24.-en jöttünk haza. Aznap ajndekoztunk, főztem ( mar du 1 kor itthon voltunk ) mivel parom nem jöhetett látogatni így kielvezte hogy babazhat, plusz a 2 nagy is :) nekem meg volt időm rendet rakni, főzni stb.
2022. márc. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Délben volt a császár, másnap 5-kor mehettem a picre az ikreimhez, onnantól 3 óránként újra. Nagyon fárasztó volt..
2022. márc. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
88%
2 hétig.Nehéz szülésem volt. A férjem mindent átvállalt ez idő alatt és később is sokat segített.
2022. márc. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
38%

Semmit kb. Pár órát szülés után, utana zuhanyoztam, rendbe raktam magam stb, sétáltam, latogatoinkkal voltam. Itthon aludt a pici mikor hazaertunk, takarítottam ahogy letettem. Aztán a férjemmel huncutkodtunk (nem közösülés) Sétáltunk együtt is már pár nap után.

Varrtak kívül belül de jól éreztem magam.

2022. márc. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Szülés után 6 órát. Onnantól is csak keveset
2022. márc. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Császár után másfél napot. Covid kontaktnak nyilvánítottak, a szobát sem hagyhattuk el. Másfél nap után hazaküldtek. Itthon csináltam mindent, amit bírtam. Elláttam a gyereket, meg magamat. Szerencsére a férjem itthon volt, így azért könnyebb volt.
2022. márc. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Semeddig! A kórházban sem nagyon feküdtem. Hol szoptatni próbáltam, hol pelenkáztam, hol a textilpelenkát cserélgettem a kis feje alatt vagy a ruháját, mert kb 1 napig a lenyelt magzatvizet büfizte vissza. Reggelente ki kellett tolni a gyermekágyas részlegre fürdetni, amíg oda volt, addig én is tusoltam. Ja és persze folyton jött valaki, vagy a nővér vérnyomást mérni, vagy lázat mérni jöttek (covid volt), vagy a reggelit, ebédet, vacsorát hozták, amit az asztalnál lehetett csak megenni.Máskor a gyermekorvos jött felvilágosítást adni a kicsivel kapcsolatban. De jött az anyakönyvvezető is felvenni az adatokat és persze a babafotós. Ezen kívül olykor a nőgyógyászom is rám nézett, akinél szültem. Aztán a 2. naptól vinnem kellett a babát a csecsemőosztályra tejpótlásra, mert nem indult be a tejem.
2022. márc. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
63%

Én annyira izgatott voltam utána, hogy legszívesebben fel-alá sétálgattam volna a gyerekkel és mutogattam volna mindenkinek, hogy "nézd, mim van".

Reggel szültem, utána semmi bajom nem volt, nem éreztem magam gyengének, nem fájt sehol. Tényleg az a hatalmas izgatottság volt bennem, gondolom az adrenalin miatt. Annyira hihetetlen volt az egész. Este jól esett aludni, másnap úgy keltem fel, mintha életem legjobb alvásán lennék túl.

A kórházban bent volt végig a párom (magánkórház), így nem csak én csináltam a baba körüli teendőket. Ott hármasban voltunk, nyugiban. Pihentem, mert nem tudtam mit csinálni. De nem volt meg az, hogy nekem itt most feküdni kell és beteg vagyok. Nem voltam az, teljesen jól voltam.


Itthon az éjszakázások miatt azért délután szundítottam egyet, amikor a baba is aludt.

2022. márc. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
1 nap amíg a kórházban voltunk
2022. márc. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Csak a korhazban.
2022. márc. 15. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!