Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kismamák Nyíregyházán, akik...

Kismamák Nyíregyházán, akik mostanában szültetek vagy fogtok, mennyit adtatok ill. adtok a fogadott dokinak ill. a szülésznőnek? Vagy mennyit kért a doki?

Figyelt kérdés

Ma hallottam egy olyan vad összeget (a doki mondta neki), hogy majdnem rosszul lettem!! Az én dokim nem mondott összeget és az előzőeknél annyit adtam, amennyink volt! Ezen rágódom reggeltől!

32 hetes


2008. dec. 17. 10:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia. Én úgy gondolom, hogy a dokinak 60 ezret fogok adni, a szülésznőnek 15 ezret. Bár én még a dokira konkrétan nem kérdeztem rá, de akármennyit mondana én ennyit adnék max. Megkérdezhetem hogy ki a fogadott dokid, és mennyi összeget mondott? 33 hetes
2008. dec. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az én dokim nem mondott összeget, bár nem is beszéltünk róla. Az egyik ismerősömnek a simára 80-at, a császárra 100-at mondott a doki, de a doki nevére nem emlékszem. Én 2 éve 40-et adtam, meg 15-t a szülésznőnek. Most se szándékoztam többet, de ezeket az összegeket hallva?!
2008. dec. 17. 12:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem császár lett a vége és én 100-at adtam.
2008. dec. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Novemberben császárral szültem, 80-at adtunk a dokinak (kerek perec megmondta, hogy sima 60, császár több...)a szülésznőnek 20-at!
2011. júl. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!