Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Első babánál a szülés előtti...

Első babánál a szülés előtti utolsó hetekben izgultatok?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt olvasom, hogy nem szabad stresszelni, mert az rossz hatással van a szülés beindulására, de én nem tudok nem izgulni! Ideges vagyok a szülés miatt, a babás élet miatt, és oké , hogy ez egy jó izgalom, de már alig tudok éjjel aludni (nyilván már egyébként se sokat), és hiába próbálom elterelni a figyelmem, folyton csak a jeleket lesem magamon.
2022. márc. 23. 14:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%

Nem nagyon, inkább az ismeretlentől féltem kicsit.

Na a második szülés előtt már rendesen be voltam mert tudtam nagyjából mi vár rám. 🙃

2022. márc. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
54%

De ne izgulj, az idő tényleg mindent megszépít. Az első után azt mondtam nem lesz második,erre most tervezzük a harmadikat. 🤣 kitartás

1 voltam

2022. márc. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább csak nagyon vártam. Minden este úgy feküdtem le, hogy talán holnap ☺️.

Számoltam vissza a napokat.

Félni nem féltem.

2022. márc. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalan nem izgultam.

Benn úgysem marad, és ha az ismerőseimnek sikerült, nekem is fog.


Az, hogy gyerekkel milyen lesz, azon meg kár rugózni. Nekem is volt egy elméletem róla, hat nem jött be.

2022. márc. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
61%

Nem, aggódtam, hogy vajon papám látni fogja-e a babát

(2 nappal a temetése után szültem végül)

2022. márc. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
78%
Az utolsó 2 hétben már én is állandóan a jeleket figyeltem, aztán amikor megéreztem az első összehúzódásokat, és 20 óra múlva sem volt egyértelmű hogy ez most mi akar lenni, na akkor kezdtem izgulni. Mint a kórházban kiderült, igazi fájások voltak, onnan hamar szültem.
2022. márc. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%

Nem izgulásnak mondanán hanem inkább rettegésnek :D

Nem a szüléstől fértem mert programcsászárra készültem, hanem a kisbabás léttől.

Hát nekem volt mitől félni 😬

2022. márc. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
91%
Az elsőnél egyáltalán nem,a többinél már picit igen,mert tudtam,hogy milyen lesz.
2022. márc. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
54%
Az első naptól utaltam terhes lenni. Mikor tulleptem a terminust komolyan megpróbáltam rábeszélni a férjemet hogy vágjon fel egy vajkeno késsel. Szoval nem. Nem izgultam. De olyan idegallapotban voltam, hogy az már Maóóónika.
2022. márc. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én igyekeztem kiélvezni az utolsó heteket, amikor még azt csinálok, amit és amikor csak akarok, mert tudtam, hogy ettől évekre búcsút vehetek. Ez tök jól működött, elterelte a figyelmemet. Szinte sajnáltam, amikor indulni kellett a kórházba 🤣
2022. márc. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!