Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Első és második szülésed...

Első és második szülésed ugyanúgy kezdődött?

Figyelt kérdés
Ha nem, akkor mik voltak a különbségek?

2022. márc. 23. 19:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy. Elment a nyákdugó, aztán jöttek nem fájdalmas összehúzódások, amik aztán egyre fájdalmasabbak, rendszeresebbek, sűrűbbek lettek.

A különbség csak a közben eltelt idő.

Az elsőnél a nyákdugó után 14 órával kezdődtek az összehúzódások és 24 órával később lett meg a baba.

A másodiknál a nyákdugó után fél órával kezdődött és 5 óra múlva lett meg a baba

2022. márc. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem


Egyik azonnal erős fájásokkal..



Második alkalommal azt hittem, mivel már szültem tudni fogom mikor van ott az idő..


Erre 1-2 nyilalgatás stb

Esti rutin a gyerekkel

Nekiálltam sütni..

Aztán felgyorsult az esemény..

Nah azt -a sütit már a család fejezte be és küldtek nekem kóstolót..

Mert onnan 2 h-ra megvolt a baba..

2022. márc. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Elsőnél elfolyt a magzatvíz, rögtön be a kórházba, 14 óra múlva született meg.

Másodiknál fájásokkal kezdődött, 5 óra vajúdás után mentünk be a kórházba és 4 órával később született meg.

2022. márc. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az első nem. De a második és harmadik ugyanúgy.
2022. márc. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak annyival volt másabb a második, hogy távozott a nyákdugó pár órával szülés előtt. Az elsőnél nem tudom, mikor távozott. De ugyanúgy menzesz szerű görcsökkel kezdődött, majd fájásokkal. Egyik esetben sem folyt el a magzatvíz.
2022. márc. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az elsovel 4 nappal elotte egesz ejszakan at tarto rendszertelenek, amik reggelre elmultak, majd 4 nap mulva ugyanigy, csak nem multak el. Egesz nap ez ment ossze-vissza 7-8-15-9-10 percesek. Delben elment a nyakdugo. Du. szivarogni kezdett a magzatviz, es lealltak az osszehuzodasok. 2 ora mulva ujraindultak, de akkor mar rendszeresek voltak. Onnantol, hogy ujraindultak, 2,5 ora mulva lettek 3-4 percesek, ezzel mentunk a korhazba, es meg erre ra 8 oraval kesobb szuletett meg.


2.-nal nyakdugo 3 nappal elotte kezdett tavozgatni. rendszeretelen fajasok 20 percenkent du., majd leallt teljesen. Este 11-kor ujraindult, rendszertelen 7-8-10 percesek, hajnali 4-re ertunk a szuleteshazba, utana nemsokkal kezdodott a kitolas, akozben ment el a magzatviz, kb. 15 perccel a legvege elott.

2022. márc. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy.

Lecsöpögött az infúzió és vittek a műtőbe :D

Pcs volt 2x

2022. márc. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!