Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Előre szólni kell a kórházban,...

Előre szólni kell a kórházban, hogy apás szülést szeretnék?

Figyelt kérdés
Vagy csak jön velem apuka, amikor megyek szülni és ennyi? Ha be kellene előtte feküdni, nyilván szólnék még szülés előtt. Kinek hogy volt ez?

2022. márc. 31. 20:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
23%
Előre kell szólni.
2022. márc. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
79%
Igen, így van!
2022. márc. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%
Tőlem megkérdezték itt van-e a férjem, és ha igen, hívjam be. Vagy hogy érted, mikor szólnál előre? Én akkor jártam ott először, mikor szülni mentem, előbb ha akartam volna, se tudtam volna szólni.
2022. márc. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
22%
Most mindenképp előre. Nálunk még UH-ra se mehet be senki engedély nélkül.
2022. márc. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem elég csak annyi h "itt a férjem is mikor jöhet be?" Ha alapból nem hívják be (egyébként az adminisztráció alatt nem szokott bent lenni. De egyébként nálunk automatikusan mondta a szülésznő hogy akkor jöhet apuka es itt tud átöltözni. És már engedte is be)
2022. márc. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
82%

Hogyan tud előre szólni az ember? A terhesgondozás nálunk pl egy teljesen másik intézményben zajlik, teljesen más orvosokkal mint akik a kórházban dolgoznak. A kórház portáján egy biztonsági őr áll aki be se enged ha nincs ott dolgod.


Nem lehet csak úgy bemenni hogy én most jöttem szólni, hogy majd ha szülök valamikor akkor majd apás szülést szeretnék...

2022. márc. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Ebben a kórházban ugyanott van a szülészet is, mint a terhesgondozás, ultrahang stb., csak egy emelettel feljebb. Úgy értettem, hogy a terhesgondozóban már szóljak-e? Lehet buta kérdés, de első baba és nem tudom hogy mennek ezek a dolgok.
2022. márc. 31. 21:41
 8/16 anonim ***** válasza:
71%
En nem szóltam. Jött velem, es kérdezték bejon-e. Mondtam persze es bejott
2022. márc. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha amúgy is odajársz akkor kérdezd meg őket, az a legegyszerűbb. Alapvetően manapság már ez alap, hogy apuka bent van úgyhogy nem kell előre szólni, de nyugodtan kérdezz rá ha úgyis ott vagy, hogy kell-e valamire figyelni

Nálunk például van pár szabály a kísérőnek a korona miatt (de ez más ország)

2022. ápr. 1. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
79%

2x volt apás szülésem, 1x nem jelentettem be előre


Az elsőnél reggel bementünk, de a doki csak a vajudóba tett, oda férjem nem jöhetett be velem. Így elment dolgozni. Vegigdolgozta a napját, hazament, megfürdött, majd beindult hozzám, a töltőmmel mert azt otthon hagytam.

Mikor beért, a szülésznő már irányította is a szülőszobára, engem is vittek át. Szoval en azt sem tudtam, hogy a férjem mar benn van.


Másodiknál ugyan ugy férjem vitt be, ez ősszel volt most, teszteltek mind a kettőnket, majd mehettünk is szülőszobára. Senki nem kérdezett semmit, csak férjem jött velem autómatikusan.

2022. ápr. 1. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!