Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kinek mikor kezdődtek a joslo...

Kinek mikor kezdődtek a joslo fajasok? 30 hetesen érezhető?

Figyelt kérdés

2022. máj. 7. 16:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt
2022. máj. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták 36. hét után már ne lepődjek meg rajta, ha lesz, de nem volt egyszer se.
2022. máj. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Azért ezt kérdezd meg az orvosodtól, mert ha már most valamilyen fájásaid vannak, nehogy gond legyen.

Én 40+ hetesen kezdtem jósló fájásokat érezni, de nekem nem is maradtak abba... 4 napig folyamatosan jóslóim voltak, nem tudtam pihenni, jól kifáradtam mire a hatékony fájások elkezdődtek (én nem is vettem észre mikor fordult át tényleges vajúdásba, mert ugyan olyan volt).

2022. máj. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt egyáltalán, csak a derekam fájdogált néha izomláz szerűen
2022. máj. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyetlen egyszer volt jóslófájásom, szülés előtt egy hónappal
2022. máj. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a 35.héten kezdődtek, egyre több és egyre erősebb. De totálisan rendszertelen. Most vagyok 39 hetes. Az első terhességemnél egyáltalán nem voltak.
2022. máj. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem olyan 35. hét körül. A vége felé lettek egyre intenzívebbek.
2022. máj. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!