Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Amelyik babát vákummal húzták...

Amelyik babát vákummal húzták ki, meg amelyik császármetszéssel született, az nem is igazi szülés?

Figyelt kérdés
2022. máj. 24. 11:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
82%

Valószínűleg az oldal üzemeltetői bérelnek föl ilyen provokatív kérdésre embereket, hogy jobban pörögjön a látogatottság, meg a válaszok száma.

A válaszok törlése is ezen szempontok szerint történik: aki felhívja a figyelmet arra, hogy ez öncélú provokáció, azt kell elsőnek eltüntetni.

2022. máj. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
60%
Így van, csak az az "igazi szülés", amiben meghal az anya és/vagy a magzat is, vagy jobb esetben "csak" sérült lesz valami olyan komplikáció miatt, amit egy pár perces műtéttel ki lehetett volna küszöbölni.
2022. máj. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
83%

De nem ám, az a gyerek, akit "vákummal húzták ki, meg amelyik császármetszéssel született" az igazából nem is született, csak úgy van. Szegénynek így születésnapja sincs, mert ahhoz ugye meg kellett volna születni...

🤦


Mondjuk egy provokatív trollnak sem ártana azért megtanulni leírni a vákuum szót...

2022. máj. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
69%

Akkor én nem születtem meg.

Sőt, ilyen alapon nem is létezem... :D

2022. máj. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
56%

Az első babámmal 20 óra kínlódás után vákum lett,mert nem tudott kijönni..ha nem húzták volna ki meghalt volna.

A második szülésem rá 10 évre volt.. az császár lett a baba egészségügyi oka miatt.. nahát köszönöm szépen.. ha az első császár lett volna soha nem szültem volna másikat! Inkább a 20 óra szenvedés mint a császár.. sokkal jobban éreztem utóbbit szülésnek,mint az elsőt..

Ráadásul hüvelyi után már aznap kb szaladtam.. császár után 3 hétre tudtam normálisan közlekedni..

Azért a 23cm-es vágás elég durva..

Na aki a szemembe mondaná,hogy nem igazi szülés,nem járna jól az biztos.. :))

2022. máj. 27. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Ezeket találtam. A második link izgalmasabb.


[link]

[link]

2022. máj. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
“Igazi” szules segitseggel.
2022. máj. 30. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 lewega ***** válasza:
0%
Nem értem az embereket. A kérdező kérdezett valamit, erre a válaszadók nagyja provokációnak veszi a kérdést.
2022. máj. 30. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!