Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szültetek az idén Szolnokon a...

Szültetek az idén Szolnokon a Hetényi Géza kórházban? Milyen véleménnyetek róla?

Figyelt kérdés
2022. jún. 1. 11:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Erre is azt tudom mondani, hogy lépj be a fb csoportba, ott rengeteg vélemény van, én is azt olvasom 🙃
2022. jún. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Nekem teljesen pozitív volt a tapasztalatom. Szeretik a babákat nagyon. Viszont ha olyat csinálsz amit nem kéne (pl elfelejted felvenni a maszkod, bemész éjjel hozzájuk mert evés után mérni kell és a váltás nem tudja, stb) akkor tudnak passzív agresszívak lenni.

Szoptatási tanácsadó egy tündér, a segítségével a második gyerekem tudtam végre szoptatni.

2022. jún. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Én tavaly szültem ott, akkor még lehetett orvost fogadni. Ezt a kórházat szerettem volna választani, nem a körzetit. Engem már szülés előtt 4 héttel befektettek. Jó tapasztalataim vannak többségben, nem bántam meg. A nővérkék között van 2-3 goromba is, meg a csecsemősöknél szintén. De valóban bababarát kórház, odafigyelnek a picikre, csak amit hiányoltam, hogy nem igazán "anyabarát". Pl.az egy hónap alatt összegyűlt ciccaimat a fogadott szülésznőm intézte hogy átkerüljön az újszülött osztályra. De csak lerakták az ágy köré, ott kerülgettem 4 napig, megemelni nem tudtam mert császáros voltam, sőt lehajolni és kipakolni sem a dobozokból. Aludni végig nem hagytak, meg a babámat se, mindig kelljünk fel és szoptassak. Nagyon kemény volt a szülés utáni néhány nap, mint valami kiképző tábor. Ebéd is akkor van, ha fél óra alatt el tudsz menni az asztalig (vánszorogva ugye), utána elviszik a kaját. Ebben a fél órában az is benne van, hogy éppen szoptatsz vagy mérésre viszed a babát. Ha szerencséd van, jó fej szobatársat fogsz ki, aki elteszi neked a hűtőbe.

De miután hazamentem tök jól ment a szoptatás, ahhoz nagyon sok segítséget kaptam.

2022. jún. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
*cuccaimat
2022. jún. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Hát most már nem fogsz ott szülni...

[link]

2022. jún. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Kroms ***** válasza:
0%

Én ott még pont nem szültem idén, de más helyeken igen.

16/F

2022. jún. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!