Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehetséges, hogy ez kézzel...

Lehetséges, hogy ez kézzel tágításnak számít?

Figyelt kérdés

39 hetes voltam, az elotte levő heten megnézte az orvos, h zárt-e s mehszaj es mondta, h mivel elso baba, ebből egy no darabig nem lesz szülés. A következő heten mikor megvizsgált, annyit mondott, h “ez most kicsit kellemetlen lesz” es az asszisztens kedvesen megsimogatott es fogta a kezem. Ez csak par mp volt, de iszonyat kellemetlen. Ekkor a mondta h ebből meg mindig ki tudja, mikor lesz baba.

Ezt követően par órára ra elfolyt ejjel a magzatviz, de nem voltak fajasaim. Bementunk a kórházba, jóindulattal 1cm tágulást mondtak, majd par ora mulva sem jöttek a fajasok. Bekötötték az oxit. Mikor a doki bejött, vmi olyasmit mondott csak , h “na akkor ma megis találkozunk. Ezt hívják ido előtti burokrepedesnek”

Kiváncsi vagyok, h ez vajon a véletlen műve vagy valóban elfolyhatott a magzatviz a vizsgalat miatt



#Fajasgyengeseg
2022. jún. 8. 12:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésedre nem tudom a választ sajna, de nekem betűről betűre ilyen szülésem volt (magzatvíz elfolyás, kis tágulás, fájások nuku, oxitocin, stb) és ez nekem természetesen, magától indult be, nem vizsgáltak előtte
2022. jún. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ertem! Nagyon köszönöm
2022. jún. 8. 12:16
 3/10 anonim ***** válasza:

Én fájásokkal mentem be a szülészetre, de csak minimálisan tágultam, a doktornő engem is kézzel "megvizsgált", iszonyúan fájt, vérezni kezdtem. De a burkot egülrepeszteni kellett 11 óra múlva.

Az egyetlen rossz momentuma a szülésemnek ez a "turkálás" volt. Nem tudok rá szebb szót. Azóta is rosszul leszek, ha rá gondolok.

2022. jún. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Végül repeszteni kellet*
2022. jún. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kellett*

Bocsi. 😂

2022. jún. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
burokrepesztés az szülésinditás vagy rásegités
2022. jún. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én laikusként úgy gondolom teljesen zárt mehszájat nem tud kézzel tágítani. Gondolj csak bele logikusan.
2022. jún. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem csak méhszájat vizsgált. A tágítás konkrétan brutálisan fáj. Volt szerencsém megélni szülés alatt többszörösen. Össze sem hasonlítható a méhszáj vizsgálat kis kellemetlen érzésével, pedig én is véreztem az utolsónál.
2022. jún. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Igen, gondolom, minden vágya volt éjjel visszamenni, ezért csinálta... Ugye te se gondolod komolyan?
2022. jún. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kosgi a válaszokat. Kedves utolsó, nem ment vissza ejjel. Másnap napközben mondta. Ügyeletben szültem
2022. jún. 12. 19:28

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!