Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Jelentheti a szülés közeledtét...

Jelentheti a szülés közeledtét? Tegnap óta szinte folyamatosan fáj a hasam alja és nyilallgat.

Figyelt kérdés
Ráadásul egyre több folyásom van, ami eddig fehéres volt, most már sárgás kezd lenni. Gondolom nyákdugó lehet, mert nem viszket!? 39hetes km
2010. szept. 19. 15:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem pakolj össze.
2010. szept. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
össze van :) tűkön ülök, már nagyon szeretném ha kibújna, szerintem párom is, mert ma különösen nagyon-nagyon hisztis vagyok :)
2010. szept. 19. 16:06
 3/3 A kérdező kommentje:
Tart még ez a nyilallgatás, általában óránként 1x-2x, de nem rendszereződik... Nektek is kezdődött így? (Éjjel is felébredtem rá párszor, manó is ficánkolt többször...)
2010. szept. 20. 08:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!