Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császarmetszést lehet kérni...

Császarmetszést lehet kérni második babánál?

Figyelt kérdés
2 hónapja szültem ag első babámat. A vajudas nagyon szornyu volt vegig iszonyatos fajasokkal. 18 ora utan surgossegi csaszar lett belole.mert nem tagultam es a baba is rosszul helyezkedett ,leesett a szivhangja. A csaszar mindezek utan megvaltas volt nekunk. Akkor aztmondtam biztos hogy tobbet nem vallalom be ezt viszont elgondolkoztam ha kesobbiekben megis lenne babam akkor ot is csaszarral szeretnem szulni. Ha valakinek az elso szulese csaszar lett akkor lehet kerni hogy a masodik az legyen?
2022. jún. 15. 11:14
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Igen, a császár után az orvosok amúgyis a császárt látják a legbiztonságosabbnak a hegszétválás veszélye miatt
2022. jún. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Első császár után a második már simán lehet császár,indoklas nélkülis.
2022. jún. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Ha mégsem, magánklinikán megcsinálják, körülbelül egymillió forint, de ebben benne van a három napnyi teljes ellátás neked és a kísérőnek is.
2022. jún. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mégsem, első császár után a második már simán lehet császár.
2022. jún. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Barátnőmnek három császárja volt. Az első pont így, ahogy neked, a másik kettő program.
2022. jún. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg az a ritkább, ha császár után engednek természetes úton szülni.
2022. jún. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem ritka,sokszor ajánlják most már a vbac-ot.
2022. jún. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek a valaszt 😊
2022. jún. 16. 14:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!