Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Melyik kórházban adnak szülés...

Melyik kórházban adnak szülés után még oxitocint, csak természetes szülés vagy császármetszés után is?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy a legtöbb helyen vajúdásnál adnak a szülés beindításához és a fájások erősítéséhez, de szülést követően is adnak még, hogy a méh hamarabb húzódjon össze és a vérzések enyhítésére?
2022. jún. 21. 14:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Mindkét császárom után kaptam még. Közvetlenül utána 3 palack oxitocinos infúzió ment le (igaz, az nagyon higított verzióban, nem csinált érezhető összehúzódásokat), és másnap újra lefolyattak egy oxitocinos infúziót (na, azt azért akkor már lehetett érezni, mert nem volt már mellette fájdalomcsillapító). Ez Pécsen volt.
2022. jún. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Én úgy tudom csak akkor adnak utólag, ha nem volt fájás szülés előtt. Program császár pl. Mivel nem termelt a szervezet a szülés előtt, utána mindenképp kell pótolni, hogy ne legyen baj.
2022. jún. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Császárom volt, fájással indult. Nekem a fekvős időszakban is hozták cicizni a babát, külön mondták is, hogy az összehúzódás miatt is jó. Olyan méh összehúzodásaim voltak miatta hogy csillagokat láttam.. Lehet hogy kórház függő és az oxi kérdés?
2022. jún. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
35%
Természetesen szültem, oxitocyn nélkül. Ahogy a nagykönyvben megvan írva. De a végén kaptam a sóoldatos infúzióba egy fecskendőnyi oxitocynt is.
2022. jún. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
2-es nekem surgossegi csaszar volt fajasok nelkul. Nem kaptam utólag oxit.
2022. jún. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%

Program császárom volt.

Kaptam Oxit. Sote 1 en szültem.

2022. jún. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
93%
Sürgősségi császárom volt honved korhaz, kaptam utána még 2x infuzioba oxit
2022. jún. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
89%
Pécs, novemberi császár. Atóniás vérzés miatt kaptam az őrzőben oxitocint infúzióban, majd 2 délelőtt még az orromba oxitocinnal átitatott tampont kellett dugni.
2022. jún. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Programozott császár, Pécs. Kaptam utána 3 napig
2022. jún. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Pécs, természetes szülés, októberben. Nem kaptam sem közben, sem utána. Pedig örültem volna neki, mert szülés után 3 héttel az ügyeleten kötöttem ki durva vérzéssel (bent maradt lepény darab, tökéletlenül összehúzódott méhtest).
2022. jún. 28. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!