Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Elbírtátok a bőröndöt amikor...

Elbírtátok a bőröndöt amikor mentetek a kórházba szülni?

Figyelt kérdés

Egyedülálló anyuka leszek, egyedül fogok bemenni a kórházba. Nincs messze a kórház, 10 perc villamossal, csak néhol kell átemelnem majd a bőröndöt, kisebb lépcsőkön, padkákon.

Most lettem kész a bepakolással, és kb fel sem bírom emelni :(

Nincs itt ismerősöm akik el tudna kísérni, pláne, ha éjjel kéne mennem. Az a baj, hogy emiatt meg nem hívnék taxit, ha tényleg itt van egy köpésnyire a kórház...

Aki egyedül ment szülni, az hogy oldotta meg?


2022. jún. 24. 15:18
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
88%

A vizeket szedd ki. Vegyél inkább egy vízszűrős kulacsot. Pesten mindenhol iható a víz, max nem szoktad meg az ízét még.

Mik vannak a bőröndben?

2022. jún. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
67%
Na meg is jött az első superwoman a 20-as személyében 🤣🤣
2022. jún. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
31%
Vizet, nasit, betétet lehet venni a kórházban is
2022. jún. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
96%

Nekem egyik ismerősöm járt úgy, hogy kicsit hamarabb jött a baba és apuka épp nem a városban volt. Ő szimplán kihívta a mentőt, akik rohantak érte és segítettek mindenét bevinni. Egész a szülőszobáig kell kísérniük, szóval biztos nem hagyják a bőröndödet sem a mentőben.

Én ezt az opciót javasolnám, azzal szemben hogy 5 perces fájásokkal indulj el tömegközlekedni bőröndöt húzva.


Ha pedig időzített szülésed lesz, akkor taxit kérnék, vagy tényleg egy barátot, aki megoldja azt a rövid időt, akár munkaidőben is.


Szép dolog az önállóság, de nem ebben a helyzetben kellene erőltetni.

2022. jún. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
76%
Na persze, ha pl hirtelen sos-ben kerül be a kórházba, még elszalad a büfébe vásárolgatni. Életszerű.
2022. jún. 25. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
17%
Nekem bőven elég volt egy utazótáska...miért kell arra a 2-3 napra 1 bőröndnyi cucc? A szobatársam akkora bőrönddel jött, ami nem fért be a szekrénybe és az ágya előtt a földön hevert...mondhatom, hogy marha jó volt frissen császározva, gyerekkel a karomban még azt is kerülgetni...néha el is felejtettem, hogy ott van és párszor meg is botlottam benne. Szuper lett volna ha eltaknyolok.
2022. jún. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
61%
Nem csak 1 m x 1 m-es bőröndök léteznek...
2022. jún. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem is hívj mentőt! Nekem mondjuk azért nem opció mert területileg nem oda megyek szülni, ahova tartozom, Bajcsyhoz tartoznék de a Sotén akarok szülni, emiatt nem lehet, de ha nálad ilyesmi nem áll fent akkor simán mentőt hívj, vagy taxi, ha neked is másik kórház. Amúgy a gurulós bőrönd a lejobb, főleg ha 4 kereke van
2022. jún. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!