Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A bajai kórházban lehet...

A bajai kórházban lehet kádban szülni?

Figyelt kérdés
2022. jún. 30. 09:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom csak vajúdni lehet kádban,szülni nem.Legalábbis 2019-ben így volt.
2022. jún. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha van kád, és nem akarok szülésnél kiszállni, csak nem rángatnak ki. Jó lenne kádban szülni.
2022. jún. 30. 17:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Mivel nem a kádban vagy vajúdás kezdetétől a toló fájásokig nem hiszem,hogy kádban születne meg.Azért közben nézik a baba szívhangját és téged is megvizsgálnak kitágultál-e teljesen,eltünt-e a méhszáj.Azért vizsgálat közben azt is észre veszik ha netán gond lenne.Pl:nem fejtetővel jön a baba kifelé.Gondolom egy bizonyos szakaszban már nem is engednek be a kádba.
2022. jún. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 aaaaaaa ***** válasza:
Biztos, hogy nem :D
2022. júl. 1. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem értem, hogy miért nem lehet minden kórházban vízben szülni.. Sokkal jobb, mint hanyattfekve. De mindegy, az csak rajtam múlik, hogy hogyan szülök, csak nem kényszerítenek arra, amit nem akarok. Ha már bent leszek a kádban, nem jövök ki, amíg meg nem szülök. A lényeg, hogy ezek szerint van kád.
2022. júl. 1. 08:08
 6/6 anonim ***** válasza:
Te tudod mit szeretnél,de gondolj bele úgy mennyivel jobb szülni,hogy közben veszekszel velük mert nem akarsz kiszállni? Ott még senki nem vezetett le vízben szülést. Gondolom akkor te már szültél vízben ha azt írod sokkal jobb.
2022. júl. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!