Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Saját felelősségre haza lehet...

Saját felelősségre haza lehet jönni a kórházból szülés után 2 nappal?

Figyelt kérdés

2022. júl. 14. 16:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
54%

Nem minden kórházban vágnak ki 48 óra után.

Császáros voltam, 5 nap után engedtek haza, s akinek a babájának a súlya csak esett, addig tartották bent,amíg nem stagnált a kicsi súlya. Ez tavaly volt.

2022. júl. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
56%
Miért szeretnél hazamenni?
2022. júl. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem engem kérdeztél, de együttérzem a kérdezővel.

Én azért mennék mihamarabb haza, mert nekem könnyebb lesz otthoni, nyugodt környezetben lenni, elkezdeni az anyalétet, nem a kórházi nyüzsgésben, vadidegenekkel egy kórteremben, a kórházi szabályokhoz igazodva.

Nekem kórházfóbiám van, sem aludni, sem pihenni, sem enni, sem nagywc-zni nem tudnék feszült helyzetben, amivel ez jár. (Tapasztaltam, milyen, amikor 4 napig nincs székletem és 2-3 órát alszom.)

Persze ha a baba vagy az én állapotom kizárná az ambuláns szülést, beletörődnék, de hogy úgy mennék haza akár 2, akár 3 nap után, mint a mosottsz*r, az biztos. Idegileg, testileg egyaránt, és ennek fő oka nem maga a szülés lenne.

2022. júl. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Most szültem júniusban. Császár lett a vége, és 2 nap után haza küldenek mindenkit!
2022. júl. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!