Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit "kellene" érezni jóslófájá...

Mit "kellene" érezni jóslófájásoknál, normál fájásoknál? Lehet, hogy vizsgálat közben csinált vmit a doki, hogy beinduljon?

Figyelt kérdés

38 hetes vagyok, voltam ma vizsgálaton, ultrahang és hüvelyi vizsgálat volt.

Mindig ugyanannál a dokinál voltam terhesgondozáson, még sosem volt enyhén fájdalmas vagy kellemetlen sem a vizsgálat, ma viszont igen: közben, közvetlenül utána enyhe mensi szerű görcsöt, vagy nem is tudom mit éreztem... 1 ujjnyira tágultam már.

Jósló fájást nem tudom éreztem e már, időnként kicsit keményedik a hasam alul, ez már az lenne?! Viszont a dokitól hazafelé menet egészen aktív lett a babám, ami annyira nem jellemző rá, főleg hosszabb távon nem. Illetve hazafelé már az egész hasam, méhem keményedett is. Zuhanyzás közben is volt 1-1 enyhe mensi szerű görcs, ami a meleg víztől nem múlt el, de rosszabb sem lett.

Lehet csinált valamit a doki a vizsgálat közben ami ezt kiváltotta? Ez már a korai vajúdás lenne?

Köszi ha normálisan válaszoltok! :)

egy első babáját váró kismama


2022. júl. 19. 17:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

39 hetes vagyok, így még csak a jóslófájásokhoz tudok hozzászólni.

Nekem 2 hete vannak: folyton bekeményedik a hasam, mensi görcsök, hasalján stb. Néha egész erősek, aztán valahogy mindig elmúlik :D Nekem nem használ rá a melegvíz, ahogy mások ajánlják. Egyszerűen elmúlnak egy idő után.


Ezek után kíváncsi leszek milyen lesz az igazi vajúdás :D

2022. júl. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A jósló fájás olyan, mint egy enyhe menstruációs görcs, a vajúdáskor pedig brutálerős görcseid lesznek, bár jellemzően azok is inkább enyhe fájásokkal kezdődnek.
2022. júl. 28. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1-es, milyen volt végül?

Ugyanígy vagyok, 35 hetes.

Iszonyú fájdalmakkal és hasmenéssel ma, talán most kezd enyhülni, de 2 percenként keményedik a hasam. A víz nekem se használ, csak jobban keményedik 2 hete.

Tegnap még csak 3110 volt a méhszáj érték, doki szerint mostanság nem lesz baba.

2023. febr. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!