Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogyan köszöntöttétek az...

Hogyan köszöntöttétek az újszülötteteteket?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy hol és hogyan tudadtátok, hogy megérkezett, volt-e valami különleges összejövetel, bármi...

2022. aug. 29. 07:35
 1/6 anonim ***** válasza:
97%
összejövetel egy újszülöttel? örülni fogsz ha alszik és tudsz pihenni vagy tenni a dolgod... messengeren írtam annak akinek gondoltam amikor volt időm, a közeli családnak a férjem írt küldött képet. ő tejfakasztót tartott a haverokkal
2022. aug. 29. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Összejövetel újszülöttel? 6 hétig a nagyszülőkön kívül látogatót sem fogadtunk. Se neked, se a babának nincs szüksége rá. Úgy tudattuk, hogy írt a férjem mindenkinek, hogy megszületett. Ez az idő rólatok szól és nem a buliról. A férjem nálunk is tartott egy kisebb tejfakasztót, de nem nagyon ivott, mert másnap jöttünk haza a kórházból.
2022. aug. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Összejövetel újszülött mellett 🤣🤣🤣
2022. aug. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
LOL
2022. aug. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
84%
hát én az újszülöttemet a mellkasomon köszöntöttem, amikor rám rakták a császár után. az apukája is ott volt, ez volt a mi összejövetelünk!
2022. aug. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nálunk annyi volt, hogy amíg mi a kórházban voltunk, anyáék átjöttek és a férjemmel koccintottak egyet, meg a férjem másik este (asszem) találkozott a barátaival. Meg kitakarította alaposan a lakást, mire hazaértünk. Miután megjöttünk, kicsit 3-asban voltunk, aztán átjöttek anyukámék ketten, hoztak egy szép tortát, 0-s gyertyával, abból ettünk, beszélgettünk, gyönyörködtünk a babában, aki végigaludta amúgy az egészet. Aztán jöttek anyósomék is ketten, ők is ettek egy szelet tortát, hoztak egy kis ajándékot, megnézték az unokát, de egy órát maradtak csak ők is. Utána már csak hármasban voltunk, estefelé videochateltünk a barátokkal. Még a kórházban mindenkinek írtam messengeren, aki számított, aztán pár naposan kitettünk egy posztot, hogy megérkezett. Ennél nagyobb összejövetelre amúgy nem is vágytam, fájt a gátsebem, véreztem örültem, hogy kórház után kicsit összekaphatom magam...plusz a baba miatt sem hívtam volna még több embert. Így is mindenki maszkban jött, ez a covid alatt volt.
2022. aug. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!