Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Meddig fájhat a hüvely szülés...

Meddig fájhat a hüvely szülés után?

Figyelt kérdés
7 hete szültem, és még nem tudunk szexelni, mert fáj a hüvelyem behatolásnál. Olyan, mintha szét akarna szakadni. Mennyi ideig normális, hogy ennyire fájjon? Van olyan, hogy egy életre fájni fog, mert úgy megsérült valami szülésnél? Így sajnos teljesen el kell felejtenünk a szexet, mert még azt sem lehet, hogy kibírom azt a kis fájdalmat, mert nagyon fáj.
2022. szept. 22. 18:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj az orvosoddal, nekem felírt valamilyen krémet, amivel be kellett a hüvelyt kenni, hogy ne fájjon.
2022. szept. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
elég nedves vagy? síkosítót próbáltatok?
2022. szept. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kitartás, és óvatos próbálkozás.

Ahogy telik az idő egyre jobb lesz, persze ha kell inkább nézesd meg dokival. Nekem 4 hónap eltelt mire teljesen megszűnt a fájdalom.

2022. szept. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szerintem szülés után 6 hónappal volt olyan, hogy már nem fájt a behatolás. Pedig voltam orvosnál többször is, csak emiatt is, és semmilyen szervi eltérés nem volt. Várni kellett. Meg nekem sokat segített az intimtorna is. Türelmesnek kell lenni sajnos, van akinek nem 6 hét a regenerálódás. Minden jót!
2022. szept. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70%
6 hónapig fájt nekem is a szex. Utána egyre jobb lett.
2022. szept. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
10 hétig nem tudtunk szexelni. Utána síkosítót használtunk, de nem volt túl élvezetes. Nagyon elvoltam keseredve, ugyanattól féltem mint te. Aztán 6 hónap után hirtelen valami megváltozott és sokkal jobb lett a szex mint terhesség előtt. Szóval kitartás, nálunk bejött a hosszú előjáték. Ha 6-12 hónap után is fájdalmaid vannak el kell menni orvoshoz, de azért ez a ritkábbik eset.
2022. szept. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!