Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha választhatnál spontán vagy...

Ha választhatnál spontán vagy császáros szülést választanád?

Figyelt kérdés
2023. jan. 13. 09:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
87%

Nincs még gyerekem, de ha lenne, akkor egészségügyi okok miatt biztosan császár lenne.

Amúgy, ha lenne választási lehetőségem, akkor inkább a természetes szülést választanám.

2023. jan. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Spontán. Azt már egyszer túléltem vágás nélkül, jobban félek a posztoperativ fájdalomtól mint a vajúdástól.


Viszont mielőtt szültem, akkor rimánkodtam magamban hogy legyen egy nem túl súlyos ok, miért felajánlják a császárt...

2023. jan. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Spontán.


2x szültem így. Nem azt mondom, hogy gyerekjáték volt, de nem ez volt a legrosszabb része a gyerekvállalásnak.


Viszont látom a császáros barátnőim, nekik milyen szenvedés volt utána hetekig.

2023. jan. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Spontán, nekem nem volt különösebb problémám vele. Fájt, de túl lehet élni.
2023. jan. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Természetest választanám.

Volt természetes szülésem és császárom is.

Ha vállalnánk 3. gyereket és választhatnék inkább a vajúdás kitolás, mint a császár utáni napok (nem mondom h annyira fájt,inkább az volt rossz hogy sokáig tartott hogy a megszokott módon keljek ki az ágyból, vagy merjek köhögi/tüsszenteni

2023. jan. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
87%
Amíg nem volt gyerekem azt mondtam, hogy csakis császár, aztán lett és az egyik természeztes szülés brutálisabban fájt, mint a másik, viszont a gondolatától is retteget, hogy felvágnak miközben magamnál vagyok, szóval ha lenne (de nem lesz!) 3., akkor inkább ne nekem kelljen szülni! Ha mégis akkor a program császár altatásban a legszimpatikusabb
2023. jan. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Spontán szülést. Most 34 hetes terhes vagyok, még sosem szültem.

De a császár miatt sem tudnék elkeseredni, ha tudom, hogy a baba és az én érdekem azt diktálná az adott helyzetben.

2023. jan. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Első babám érkezik februárban (35+2 hetes vagyok) de mindenképpen természetesen szeretnék szülni, aztán majd meglátjuk mit hoz a sors.

Pár éve volt egy hasi műtétem, az utána lévő 1,5-2 hetet senkinek nem kívánom, és akkor még elég volt csak magamra gondolnom, és a “sebeimet nyalogatni”, viszont egy csecsemőnek rögtön szüksége lesz rám a születése után..

2023. jan. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
86%

Spontán.


Volt màr 2.


A 3. Nagyon császàrnak ígérkezik, mèg jàrom a köröket.

Persze, ha tényleg szükséges, kell vagy az lesz a biztonságos, akkor egy percet nem akadékoskodok.

Jelenleg a gárda hiànyzik helyben a helyzetemre..

mivel orvos fogadàs nincs, îgy nehéz a másik intézményben szülés.

2023. jan. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
65%
Természetes. A női test arra van kitalálva, hogy természetesen szüljön, nem arra, hogy egy alhasi sebet csináljanak rajta, és azt gyógyítsa be, így azt gondolom, hogy normál esetben, egészségesen, komplikációmentes terhesség esetén abból gyorsabban lehet felépülni.
2023. jan. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!