Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Condyloma miatt császároztak,m...

Condyloma miatt császároztak,most mégis szülhetek?

Figyelt kérdés
6 éve condyloma szemölcsök miatt császároztak,rá két évre magától elmúltak.most ismét terhes vagyok,kb 20. Héttől kijött újra egy szemölcs,de csak egy darab,bőrgyógyászhoz küldtek,ő megállapította,hogy ártalmatlan,nem condyloma. Így mehet sima szülés. Akkor hihetek ennek? Nem fogom lefertőzni a babát? Furcsa,hogy csak egy darab,de az is furcsa,hogy második trimeszterben kijött,eddig semmi nem volt ott. Így nyugodt lehetek?
2023. jan. 14. 12:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha már úgyis volt császár és félsz a szemölcsök,akkor miért ne lehetne 2. Császár? Kérj ki több orvosi véleményt.
2023. jan. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én nem mernek kockáztatni.

Inkább császárt választanék, de kérd ki több orvos véleményét is.

2023. jan. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1. A bőrgyógyász egy kicsit jobban ért hozzá, mint egy nőgyógyász, így ha a bőrgyógyász azt mondja, nem condyloma, akkor nem condyloma.


2. Eléggé túlhaladott, hogy condyloma esetén kontraindikált a hüvelyi szülés.

2023. jan. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nincs dokim,úgy tudom nem lehet választani,hegvastagságomra is mondták felesleges már mérni 6 év után,mert egyik doki javasolta és megnézték de rendben van. Akkor most már nyugodt lehetek.
2023. jan. 14. 18:04

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!