Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha tudom hogy császárral...

Ha tudom hogy császárral szeretnék szülni, akkor mindenképpen program császár “kell”, vagy ha beindul a szülés, megcsászároznak?

Figyelt kérdés
2023. jan. 26. 06:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
48%
Aha, 9. Az is köztudott, hogy az ilyenek miatt, mint pl te kezelik a mentális problémákat hisztiként. A kérdező SEMMIT nem írt a hatterrol, simán lehet hogy komoly fóliába van. De ha csak simán nem akar szülni, azt is el kellene fogadni. Pláne, hogy konkrétan egy vadidegenrol van szó, q világon semmi hatással nincs a te életedre, hogy milyen módon hozzá világra a gyereket.
2023. jan. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
77%

9: "Nagyon szép és jó lenne, ha megszűnt volna a puncibiznisz, de az ilyen anyukák, mint a "császártakarokmertpont" kérdező még jó sokáig fenn fogják tartani ezt a rendszert."


Szerintem sokan pont fordítva vannak: nem lenne ellenvetésük a hüvelyi szülés ellen sem, de egy konkrét orvoshoz ragaszkodnak. Ebből következően, mivel a hüvelyi szülés ideje nem tervezhető (bár azt is meg lehet indítani, ha nagyon akarják), lehet, hogy pont amiatt lesz prog. császár, hogy az adott nő a saját maga által választott orvosnál szülhessen úgy, mint régen.

2023. jan. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
36%
Kár,hogy a császár nem kívánságműsor.... max magánban.
2023. jan. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
73%

11. Becsszó felőlem aztán mindenki úgy szülhetne, ahogy akar (bár a császár többe kerül és a kórházak így is elég csehül állnak, vagyis jobban mondva már be is dőlt az egészségügy az éves műtéti várólistákkal, szóval ez a része érthető). Csak előtte legyen rendesen tájékoztatva végre mindenki, melyik mivel jár. Annyit írtam, hogy elvileg a császárhoz kell orvosi indok. Ha nincs és nem magán, akkor érdemes hát próbálni intézni. Ha pl. tényleg fóbiás vagy pánikbeteg, akkor arról is lehet szerezni papírt, az is lehet egy valid orvosi indok. De a magyarok nagy részénél lehet találni sajnos indokot, mint magas vérnyomás, előző műtétek, cukor, gerincsérv... mittudomén.

A lefizetés/hálapénz manapság nem tudom, mennyire működik még, mert elvileg biztos büntetendő, gyakorlatban sem hiszem, megéri az orvosnak egy betegért az egész praxisát kockáztatni. Márpedig akár sima, akár fordított, sajnos lehet az a vége, hogy a páciens mérges, csalódott és kisóhajtozza fűnek-fának, hogy pedig nem ezt várta a pénzéért. Szerintem ha nincs semmilyen papírozható indok, jobb hát magánba menni.

2023. jan. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen kórházfüggő. Ahol én szültem, ott nincs hálapénz biznisz, és mivel büszkék a statisztikájukra, nem császároznak akkor sem ha keresztbe fekszel a küszöbön, csak ha valós indok van. Más kórházakban meg máshogy van.
2023. jan. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
11es, annyiban befolyással van az életemre hogy a hiszticsászár több pénzbe kerül (amit az általam is befizetett adóból állnak) mint a szülés.
2023. jan. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
59%
Kérdező azért az nem így megy hogy te csak gondolsz eggyet hogy te császárral akarsz szülni.Magán kórházban lehetséges de az több milliós dolog.
2023. jan. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!