Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha már többször szültél,...

Ha már többször szültél, hasonlítottak egymáshoz az egyes szülések?

Figyelt kérdés
Pl nekem az elsővel fájás nélkül elfolyt a víz, majd 8 ora semmilyen fajas es 10 ora mulva oxi. Kb most is erre szamitsak?
2023. febr. 6. 21:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Abban igen, hogy 40. hetesen jele sem volt, hogy szeretne jönni a baba.
2023. febr. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Egyiknél sem folyt el a magzatvíz. 3x szültem fiatalon, idősebben, de nem tudom milyen lehet ez a víz elfolyás.1nél nem volt tolófájás, 2.élmény volt fájt de gyors volt,3. indított volt ez volt a leg rosszabb, igaz 20 év volt a 2.és a 3.között
2023. febr. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
Ugyanazon a lyukon jöttek ki ugyanabban a szülószobában ugyanannál az orvosnál, ennyi
2023. febr. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szinte ugyanolyan volt mind a kettő.
2023. febr. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen más volt a kettő. Más szakaszokban volt elviselhetetlen a fájdalom, időtartamban is eltértek. Az elsőnél kegyetlen volt a tágulás, viszont megkönnyebbülést hoztak a tolófájások. A második gyorsabb volt, szinte nem is éreztem hogy tágulok, a tolófájásoknál viszont azt éreztem végem van.
2023. febr. 7. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmiben, azon kívül, hogy ugyanott jöttek ki.
2023. febr. 7. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem.

Első magzatvíz szivárgás, burokrepesztéses indítás, azonnal oxitocin, 7óra pokol.

A második fájások, itthon pihenés, 5percesnél kórház, burokrepesztés, semmi oxi, 1 óra pokol.

2023. febr. 7. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meglehetősen hasonlóak voltak. Fájásokkal indultak, hamar rendszereződtek és sűrűsödtek, nem folyt el a magzatvíz, csak miután burkot repesztettek a szülőszobán. Ugyanúgy simán, könnyen született meg mindkettő, első 8, második 6 óra alatt (első fájástól számítva). A másodiknál annyi különbség volt, hogy bekötötték az oxit és az orvos kézzel tágítgatott még a tolófájások közben is, mert mekóniumos volt a víz, és sürgette a kicsit, hogy hamarabb kibújjon. De ha nem lett volna kakis a magzatvíz, tuti ugyanúgy békén hagynak szenvedni magamban, mint az elsőnél. Szóval nálam elég hasonlóan alakultak a dolgok.
2023. febr. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Kétszer szültem. Mindegyik ugyanúgy indult menstruáció szerű görccsel. Magzatvíz egyiknél sem folyt el. Annyi volt a különbség, hogy a másodiknál kevesebb ideig vajúdtam, hamarabb tágultam és gyorsabb is volt a szülés.
2023. febr. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Mind a 4 szülésem más volt.Van aki pár napot ráhúzott,van aki 3 nappal hamarabb jött.Volt magzatvíz szivárgással induló,és volt olyan is,aki rejtett vajúdással született,úgy hogy fel se fogtam,hogy már meg is van.Annyiban volt csak hasonló,hogy mind spontán,hüvelyi szülés volt,és az első is meglett az első fájástól számítva 4 óra alatt, tehát gyorsan születtek,nem szenvedtem sokat.
2023. febr. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!