Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszés után, fáj az...

Császármetszés után, fáj az első együttlét? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2023. márc. 2. 15:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hormonális oka van, ha fáj. A szoptatás olyan ebből a szempontból, mint a menupauza, szárazzá, rugalmatlanná válik a nyálkahártya, olyan, mint ha szűkebb lennél (és majd menzesz után visszaáll). Vagy lehet pszichés persze. Esetleg lehet a terhességtől is összeszedni mondjuk hólyagsérvet. De logikusan nem a műtét miatt fáj a behatolás, maximum orgazmusnál lehet olyan, ha érzed a heged, de ez ritkább, mint az első okok.
2023. márc. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az első?!

Nekem 1 évig fájt

2023. márc. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem már 7 éves a lányom, de fájdalmas maradt az együttlét. Addig nem volt ilyen problémám.


A doki nem tudott igazán választ adni rá,hogy mi az ok. Említette a jódos öblítést,amit műtétkor a hüvelyen végeznek.


De a fájdalom 2 évig masszívan kitartott. Addig szoptattam, szóval valamennyire a hormonok is benne voltak.


De azóta is érzem néha. A hüvelybemenet jobb oldala lett nagyon fájdalmas. De az intenzitása csökkent.

2023. márc. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az első császár után nem rémlik ilyesmi, a második után biztosan, de most a harmadik császárom után hónapokig küzdöttem ezzel a gonddal. Elmúlt szerencsére.
2023. márc. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!