Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szules utáni hólyag probléma...

Szules utáni hólyag probléma elmúlik majd magátol?

Figyelt kérdés
6 hete szültem azóta pisilés után olyan érzésem van mintha nem ürült volna ki teljesen a hólyagom, és utána pár csepp vizelet távozik is. Viszont mas helyzetekben, pl tusszentes, emelés nincs inkontinencia, csakis pisilés utáni felállásnál. Jövő héten megy a kontroll vizsgálatra, akkor rakerdezek, de akinél volt hasonló, elmúlt magatol, mi okozta? Attól félek, hogy hólyag vagy méh süllyedés lehet... Intimtornat elkezdtem
2023. ápr. 9. 22:16
 1/1 anonim ***** válasza:
70%

Nálam is ez volt. Direkt rákérdeztem a dokinál a méhsüllyedésre, de azt mondta, hogy nincs semmi, viszont általában ilyenkor valóban megereszkedik a méh 1-2 centivel, de nem ezt nevezik méhsüllyedésnek, ez egy teljesen normális velejárója a szülésnek, terhességnek.

Én is intimtornázok és hamar rendeződtek a dolgok, pontosan nem emlékszem, kb 3-4 hónap alatt. Legyél kicsit türelmesebb, nagyon nagy munkát végzett a tested, csak egy kis időre van szüksége.

2023. ápr. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!