Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki sokat hízott terhesség...

Aki sokat hízott terhesség alatt mikorra sikerült lefogyni?

Figyelt kérdés
21 kg-ot hoztam és csak 7kg ment le összesen. Baba 3500g volt amikor megszületett. Szopizik csak anyatejes de én probalnèk fogyni mert soha nem voltam ilyen nagydarab és nem is érzem jól magam. Állandóan éhes vagyok ezt próbálom kontroll alatt tartani de nem mindig megy . Mások olyan gyorsan leadnak minden +kilót szülés után. Mit tegyek ? legalább -15kg szeretném leadni.

2023. ápr. 13. 15:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
33%
Gondolom akkor sok sav. Nekem is nagy étvágyam volt. De elkezdtem inni ezt az ukko teát és nagyon hatásos. Nincs gyomor égés és sokkal kevesebb kaja kell.
2023. ápr. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én extra hízékony vagyok. Mindhárom terhesség alatt sokat szedtem fel, pedig nem zabáltam. Nekem mindig csak akkor mentek le a kilók, ha figyeltem az étkezésre és mellette sportoltam. Kifejtem, mielőtt félreértik. Kerültem a hozzáadott cukrot, fehér lisztet, meg ilyesmi. Napi 6-szor ettem. Nem nasiztam csokit, csipszet. Amikor az orvos zöld utat adott, elkezdtem mozogni. És nem, nem csökkent a tejem!!! Kell egy jó sportmelltartó. És a legfontosabb a fokozatosság. De a hasat meg kell nézetni, nincs-e szétnyilva, mert akkor regeneráló torna kell. Ezeket csináltam, egy éve szültem, lement 24 kg. De ezzel a rendszerrel hamar ledobtam az első tizest. Utána már lassabb.
2023. ápr. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én szoptatás alatt híztam meg nagyon, pedig kifejezetten egészségesen ettem. Nyár elején született a babám, rengeteg zöldséget, pácolt csirke husit ettem, nasinak cseresznyét meg hasonlókat. És még is, 6 hét után úgy néztem ki, mint egy bálna, pedig horpadt a hasam 5 nappal szülés után. Amint megint terhes lettem, elment a tejem, abbahagytam a szoptatást, és 4 hónapos terhesen megint annyi a súlyom, mint az első baba előtt. Pedig nem változtattam semmit, télen még kevésbé ettem egészségesen.
2023. ápr. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Semmikorra.


Illetve állandó jojó.

2023. ápr. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
25 Kg-t híztam, most 3 hónapos a babám, már csak 2 kg plusz van rajtam.
2023. ápr. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem sok a savam és soha nem voltam hìzèkony de most ha a nap 24 óráját az asztalnál tölteném tudnék enni 😅😭 ezelőtt is szerettem enni de nehezen jöttek csak fel a kilók na de most, katasztrófa és bármit is csinálok mindig eszembe jut hogy enni kellene valami. Nagyon rossz így ja és a súlyom miatt nehezebben is mozgok így a torna sem igazán megy. Köszönöm a válaszokat.
2023. ápr. 13. 16:16
 7/11 A kérdező kommentje:
5 ezt hogy sikerült elérned? Nekem is 3honapos én meg mint egy hordó 🤣
2023. ápr. 13. 16:19
 8/11 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok.


Igazából annyi, hogy érzékeny a baba hasa a tejtermékekre, így a csoki (ami nálam nagy függőség...) ki van lőve 😒. Napi 3-4 liter vizet iszom, és mindenhez rengeteg zöldséget eszem.

Az első gyereknél egyébként szoptatás alatt jobban meghíztam, mint terhesen 😅

Egyébként nagyon hízékony alkat vagyok.

2023. ápr. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Az első félévben még gyűjtöttem egy plusz tízet rá, mert onnan szép nyerni... Végül is egy éves volt a gyerek amikor azt mondtam hogy ekkora bálna nem maradhatok, és kétéves korára leadtam 20 kilót. Adtam volna le többet is, de közben jön a tesó.
2023. ápr. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
73%

Szoptatas miatt van ez kerdezo. Nyilvan plusz kaloriat eget el, ez a resze mondjuk jo, de emiatt vagy allandoan ehes is + a hormonok.


En is igy voltam, amig szoptattam, addig egyszeruen keptelen voltam megallni a zabalast. Oszinten szolva most biztosan lepontoznak, de en emiatt is hagytam abba, amikor a kisfiam 5 honapos volt. Nem birtam mar igy letezni, allandoan ehes voltam, de ha nem ettem, szedultem es hanyingerem volt.

Es meg is szunt ez a problema, amint nem szoptattam es utana tudtam elkezdeni fogyni.

20 kilot fogytam nagyjabol olyan 10 honap alatt. Meg fogyhatnek 5-7 kilot, de most kicsit kevesbe figyelek a kajara, inkabb a sportot helyeztem eloterbe, az most jobban esik, az allando kaloriaszamolasba belefaradtam.

Majd talan egyszer visszaterek ra, de most pihi van :D

2023. ápr. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!