Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után veletek is előford...

Szülés után veletek is előfordult ez?

Figyelt kérdés
Tegnap és tegnap előtt volt egy kis véres folyásom 1x mindkét nap. Azóta se jött meg. Kontrollra jövőhéten megyek,ha addig nem jön meg. Mással is előfordult ilyen? Ezt követően mikor jött meg ténylegesen? 6 hete szültem. Terhesség előtt sose volt ilyen.
2023. ápr. 29. 16:10
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Szülés után az első 6 hétben gyermekágyi vérzés van. Ezt követően pedig megjöhet kb bármikor. Ezt senki nem mondta neked? Lehet 6 hét, 6 hónap, 16 hónap, bármikor.
2023. ápr. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A gyermekágyi vérzés 3 hete elmúlt.
2023. ápr. 29. 17:13
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Velem is, elmúlt már jó ideje a gyermekágyi vérzés, aztán egyszer csak megint véreztem pár napig. Azt hittem menstruáció, de nem mert azóta megint hónapok óta nincsen.
2023. ápr. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha 6 hete szültél,akkor ez még a gyermekágyi vérzés Az olyan 6-8 hétig,hogy hol van,hol nincs.3 hét alatt nem gyógyulsz meg teljesen, tehát az nem úgy van,hogy 3 hete elmúlt.Kontrollon gondolom még nem voltál,itt az ideje.
2023. ápr. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Írtam is, hogy jövőhéten megyek kontrollra. Az előző szülésnél 5 hétre megjött a mensi. Nem tudtam szoptatni se akkor, se most.
2023. ápr. 30. 09:21

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!