Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Melyik szülèsi dátum állt...

Bogus20 kérdése:

Melyik szülèsi dátum állt közelebb a valósághoz akinél korrigáltak ultrahang alapján?

Figyelt kérdés
Nekem egy héttel előrébb hozta annó a nőgyógyászom az időpontot, az embrió mérete alapján, èn viszont tudom mikor fogant. Nálatok melyik számítási módszer volt pontosabb?

2023. ápr. 30. 13:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mensi szerint írtak ki, nem is változtattak rajta.

Viszont uh alapján végig 2 héttel nagyobbnak mondták.

Kiírt napon szültem.

2023. ápr. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én aznap szültem, amire a 12. Hetin módosítottak, de a dokim végig a menzesz alapján számolta.
2023. ápr. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyik sem…


Egyrészt a mensi nàlma nem volt mérvadó.. mert rővid a ciklusom..

Eszerint volt az embríó mérete.. fogantatás is kb..tehát 4-5 nappl nagyobb, mint mensi szerint.


Nem korrigáltak a terminus mensi szerint maradt..

( Hál Isten)


Aztán a mensi szerinte 41+1 született..spontàn

Ami ugye 41+5 majdnem 42, amit nem hagytak volna indîtás nélkül

2023. ápr. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerencsere korrigaltak, az elso trimeszteri mereteket vettek alapul, ahol konzisztensen 6 nappal kisebb volt. 40+4 helyett igy 39+5-re szuletett.


A kicsinel forditva volt, ott a bemondott menzesz szerint lett volna plusz egy hetem az uh-s meretekhez kepest, ott is az uh-t vettek alapul. A kiirt napon szuletett.

2023. ápr. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!