Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tényleg tönkre fog tenni a...

Tényleg tönkre fog tenni a szülés külsőleg?

Figyelt kérdés
5 hónapos vagyok, és egy barátnőmmel aki kb 3 hónapja szült, most tudtam találkozni, és hát nem nézett ki túl jól, pedig nagyon szép volt, és sírva is fakadt nekem hogy , sokkal mélyebb lett a mosolyránca , a sok tejtől lógós a tudjuk mije. És ott lent is azt mondta hogy katasztrófa, lóg meg tág minden. Érdemes inkább császárral szülni? Mit tegyek hogy ezt elkerüljem? Gyomoridegem van mióta találkoztunk

2023. máj. 11. 15:53
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
94%

Nyugi, ez egyáltalán nem általános. Nekem is kicsit puhább lett a tudjuk mim :D, de annyira, hogy hozzá sem ér alatta a mellkasomhoz, úgyhogy nem kifejezetten lóg. Minden más, bőr szex, súly teljesen a régi.

Én szedtem kollagént, krémeztem mindenem, talán segített valamit, de főként inkább genetika és szerencse. A mosolyráncok meg nem hiszem, hogy a terhesség miatt mélyültek.

2023. máj. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
79%
Úristen, most tényleg ez a legfontosabb 5 hónaposan? Mi vagy te? Topmodell?
2023. máj. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
96%

Úgy fogalmaznék egy terhesség mindenkin nyomot hagy, ezen 5 hónapos terhesen már késő izgulni, de az nem törvényszerű, hogy drasztikus változások legyenek.

Plusz ez nem népszerű gondolat, mert mindenki instant akar szép lenni, de szerintem a testnek sok idő kell a teljes regenerálódáshoz, nem csak 6 hét, inkább egy év.

2023. máj. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
97%
A melleket tényleg megviselheti, viszont odalent általában minden helyreáll. Amúgy 3 hónapja szült, még dolgoznak benne a hormonok, valószínűleg keveset alszik ezért (is) volt kiborulva.
2023. máj. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút nem bántani, cseszegetni akarlak, de nyugodtan mondd ki a mell szót. Nincs abban semmi rossz vagy ciki dolog. Az emberi test minden részét nyugodtan meg lehet nevezni pironkodás nélkül, teljesen természetesek. :)
2023. máj. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
80%
Hat figyelj, a "tönkrement" külső lesz a legkevésbé taszító rajtad ilyen felszínes belső mellett...
2023. máj. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
94%
Mióta nem lehet kimondani a mell szót? Lemaradtam valamiről?
2023. máj. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
95%

"sokkal mélyebb lett a mosolyránca , a sok tejtől lógós a tudjuk mije"


Ezen mondjuk biztos nem segített volna, ha császárral szül.

Ez sok minden, főként genetika függvénye. Valaki tényleg megcsúnyul, valaki ugyanolyan marad, valaki kivirul. Hogy te melyik leszel, a fene se tudja megmondani.


Ha ennyire félsz ettől, kár volt teherbeesni. Fura, hogy ezzel az eshetőséggel most, 5 hós terhesen szembesülsz. Eddig mit hittél, olyan mindenki, mint Katalin hercegné, hogy szülés után 2 órával tiptop?

2023. máj. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
8. Btw Katalin nem császárral szült, bár még hüvelyi szüléssel is rendkívül természetellenes volt, ahogy kinézett. De ja császárral valószínű nem integetett volna akkora mosollyal 😁 nem tudom miért gondolják azt sokan, hogy a császár a könnyebb út.
2023. máj. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek. Hát nem tudom.. adok magamnak egy évet szülés után és ha nem javul akkor jöhet a plasztika, de megpróbálom helyrehozni magam amilyen gyorsan csak lehet. Most is próbálok sokat mozogni, meg szedek hal kollagént, terhes vitamint is. Egészségesen is eszem, rengeteg zöldséget..

nem tudom eddig úgy voltam vele hogy Ágh velem úgy se történhet ilyen , de most hogy láttam a barátnőm teljesen kiborultam.

2023. máj. 11. 16:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!