Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 1.5 napos (éjjel nem lehet...

1.5 napos (éjjel nem lehet tőle aludni) rendszertelen fájások, de elmúlik. Meddig lehet húzni?

Figyelt kérdés

1.5 napos fájások (hol 5 hol 3 hol 10 percesek stb stb...) éjjel végig, nappal csak akkor nem ha mozgok s mellé társul rettentő álmosság, erős hányinger. Hány napig lehet húzni? Úgy tűnik, így a 2.napon abba marad....

Volt valakinek így? Mikor indult meg?

38 hkm


2023. máj. 21. 12:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezek még nem igaz fájának.
2023. máj. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem így kezdődött. 1. Nap 10 percenként, 2. nap olyan volt mint írtad. 3. Nap éjjel 3-kor kerültem be a szülőszobára. 8-kor lett meg, de a fájások nem lettek rendszeresek viszont tágultam. mondhatni 2,5 napomba került a pici.
2023. máj. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kedves első, igen tudom hogy jóslók, ezért nem indultunk el....de tegnap pl reggeltől estig 45x volt fájás...azt most este meg jó ha aludtam 2x2 órát, de vert a víz s mellé hányinger.

Összekapartam magam így ma reggel/délelőtt nah most úgy ahogy... s most annyira nem érzem a jóslókat, baby mint valami discos s végre tudtam enni is pár falatot de nem 100as a gyomrom még

2023. máj. 21. 12:46
 4/6 A kérdező kommentje:
Kedves 2.... hány percesek voltak nálad a fájások? Volt hogy abba maradt?
2023. máj. 21. 12:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Én még nem írtam. Nekem is másfél napig 10, 7, 2, 15 perces fájásaim voltak, teljesen összevissza, biztos voltam benne, hogy ez már az lesz, de abbamaradt. Nagyon rossz volt, mert a fájdalomtól és izgalomtól teljesen kifáradtam. Aztán másfél nap után 24 óra pihi (vagyis csak nagyon gyenge kis semmilyen görcsök) és utána este 6-tól folyamatosan 10 percesek, 7 percesek, 5 percesek (ott indultunk) és 2-3 percesek mire beértünk a kórházba.
2023. máj. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet hogy a hirtelen jött meleg viselt meg ennyire.
2023. máj. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!