Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Paragi Péterről friss tapaszta...

Paragi Péterről friss tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Magánklinikán szülnék nála a Duna Medical Centerben.
2023. jún. 2. 14:41
 1/2 anonim ***** válasza:
86%
Facebookon van egy csoport, Duna Medicalban szülök/szültem. Ott róla is, és sok másról osztanak meg tapasztalatokat.
2023. jún. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
78%

Én magánrendelésen voltam nála nem is olyan régen. Őt választottam, mert nagyon jókat írtak róla. Nekem sajnos nem jött be.

Nagyon sietett, a vizsgálat is nagyon gyors volt (pl. kértem mellvizsgálatot, de csak egy helyen megérintett, és annyi volt. Ultrahang vizsgálatnál csak betette és ki is vette az ultrahang fejet. Korábbi orvosom mindig sok ideig nézelődött, mellvizsgálatnál is alapos volt) a kérdéseimet sem egészen válaszolta meg. Volt egy fél órás csúszás, lehet, hogy emiatt volt ennyire gyors, vagy csak én nem voltam neki szimpatikus.

2023. jún. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!