Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A petefészek körüli görcsös...

A petefészek körüli görcsös fájdalom lehet e már a vajúdás jele?

Figyelt kérdés
38 hetes kismama
2023. jún. 11. 16:05
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Nekem a végén már mindenféle fájdalmam volt térd és mell között, de amikor a szülés indult, az teljesen egyértelmű volt. Konkrétan összehúzódott az egész hatalmas hasam egy sávba, aztán elengedett. És ezt 10 percenként. Az a típusú fájdalom, amit közben éreztem nem volt különleges, csak egy enyhe görcs, de ez a ciklikus összehúzódás egyértelmű volt. Persze ezer szülés ezer féle képpen kezdődhet, de az enyém ilyen volt. :)
2023. jún. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%
Meg fogod érezni hidd el,erősödik és a deréknél sugárzik, nem összetéveszthető semmivel
2023. jún. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha ennyire tudod lokalizálni, akkor az még nem az.
2023. jún. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak jóslófájás. De ha érzel fájásokat akkor javaslom menj el zuhanyozni és ha elmúlik jósló volt. Ha pedig beindul, nem javul akkor az már vajúdás jele de majd felismered. Tudni fogod melyik az.
2023. jún. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!