Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szült mostanában valaki...

Szült mostanában valaki Debrecenben a klínikán Dr Czifra Imrének? Milyen volt? Van e külön tarifája?

Figyelt kérdés
2010. okt. 12. 15:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia, én is hozzá járok, 28 hetes vagyok. Pont tegnap voltam nála. Én csakis jót hallottam róla, és eddig nagyon meg vagyok vele elégedve. Még nem kérdeztem meg,h. mennyiért vállal el, de úgy hallottam,h. a magán rendelés 10xesét kéri. Az ugye 80000 ft. Kérdeztem,hogy kell e járni valami tanfolyamra apával, azt mondta,h. nem muszály ha nem akarunk. Ez nagy könnyebbség,mert a páromnak nem engedi a munkája,h. lógjon fél napokat. Legközelebb 32 hetesen megyek hozzá, akkor fogunk beszélgetni az anyagiakról. Egyébként hova valósi vagy? Én Hajdúszováti.
2010. okt. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia.Köszönöm szépen válaszodat.Én most vagyok 25hetes és nyírmeggyesi vagyok.
2010. okt. 13. 17:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én másfél éve szültem nála - meg voltam elégedve vele nagyon megbízható orvos - a magánrendelésen 5e Ft-ot kért, a szüléssel kapcsolatban nem kérdeztem csak annyit hogy vállal-e. Én úgy gondolom nincs tarifa.
2010. okt. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2010. okt. 14. 15:03
 5/5 anonim válasza:
Én 2008.ban és 2010.ben is nála szültem.az biztos hogy sokat kell rá várni de álltalában a klinikán csak délután 1körül érdemes odaülni várni rá előbb nem.a magánrendelőben meg van a tarifája mint minden magánrendelésnek de ugy gondolom a 8000ft még mindíg nem sok a többi orvoshoz képest és egy égészen nagy felvilágosítást kap az ember a problémájával kapcs.a szülési tarifáról annyit írnék hogy mindenki szíve joga hogy ad e vagy mennyit ad mind a szülés után,és a 9hónap alatt.ő ugy fog bánni a betegeivel ha ad pénzt mint ha nem adott volna mert egy lelkiismeretes ember nem pedig a pénzre megy.én tapasztalatból írom.
2011. júl. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!